1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
SVEIKINAME

Sveikiname kraštomanų komandą, laimėjusią respublikinio festivalio - konkurso „Daina.lt“ GRAND PRIX!!! :))
Modernizuotą lietuvių liaudies dainą atliko Brigita Macaitė, vaidino Vygantė Tilmantaitė ir Arnoldas Zobiela, filmavo ir montavo Vilius Grikšas, dainą modernizavo ir video klipą režisavo Viktoras Urbis, mokinius konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Ligita Budriuvienė.

Sveikiname

Sveikiname gimnazijos komandą, Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje surengtame konkurso Euroscola 2015 finale užėmusią II-ąją vietą.

Sveikiname

Sveikiname IV bg klasės mokinį Viktorą Urbį, Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoniniame etape užėmus pirmąją vietą.

Sveikatingumo savaitė ,,Būsi sveikas, būsi laimingas“

2015 m. spalio 12-16 d. gimnazijoje vyko sveikatingumo savaitė ,,Būsi sveikas, būsi laimingas“, kurios tikslas – atkreipti gimnazijos bendruomenės narių dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą.

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje atidaryta išmanioji klasė

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje atidaryta išmanioji klasė. Interaktyviam ir kūrybingam vaikų mokymuisi – į vieną tinklą susieti 29 planšetiniai kompiuteriai ir išmanioji lenta. Tai pirmoji tokia klasė visame Šilalės rajone, atversianti galimybę pamokose taikyti šiuolaikinius mokymo metodus.

Sveikiname

Sveikiname rudens kroso varžybų nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius:

KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJAI AŠTUONIASDEŠIMT

Jog Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje gyvena puiki bendruomenė, buvo galima įsitikinti atvykus  rugsėjo 18-19 d. į organizuotus renginius, skirtus paminėti mokyklos jubiliejų.  Penktadienį durys buvo atvertos plenero (organizavo V. Navickienė bei A. Tubutytė) dalyviams – sugužėjo būrys įvairaus amžiaus buvusių ir esamų mokinių bei mokytojų, kurie čiupo pieštuką, akvarelę, pastelę ar dar kokį dažą ir tapė, piešė, liejo ant drobės, šilko ar popieriaus lapo tai, kas jiems asocijavosi su tema ,,Mokykla mano akimis“. Penktadienį nutapytais darbais galėjo pasigrožėti į antrą šventės dieną atvykę svečiai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19