Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena. Pilietinę iniciatyvą, jau šešioliktus metus, inicijavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis rankos, juk žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai.

Išvyka į Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotąjį pėstininkų batalioną

Lapkričio 14, 15 ir 16 dienomis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione buvo organizuotos atvirų durų dienos. Pasinaudoję šia proga, lapkričio 15 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jaunius gimnazijos Iag ir Ibg mokiniai, lydimi klasių auklėtojų R. Surblytės ir L. Nagevičienės, vyko į batalioną. 

Priešgaisrinės saugos pratybos gimnazijoje

Lapkričio 9 d. Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko priešgaisrinės saugos pratybos. Pratybų metu buvo imituotas gaisras. Iš gimnazijos buvo evakuoti visi mokiniai, mokytojai ir darbuotojai.

GIMNAZISTAI JĖGAS IŠBANDĖ ŽAISDAMI TINKLINĮ

Gimnazija 2017 m.  įgyvendina Alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės programą „Mes pasirinkome, o tu?“, kurį finansuoja Šilalės r. savivaldybė. Daug dėmesio skiriama mokinių užimtumui.

MOKĖMĖS VALGYTI SVEIKAI

Lapkričio 8-ąją Europoje minima Sveikos mitybos diena. Šią dieną gimnazijoje per 3 pamoką direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Letukienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vitalija Zaleckienė surengė 8, Ig klasių mokinių viktoriną „Sveika mityba“. 

VISO RAJONO MALTIEČIAI SUSIBŪRĖ KVĖDARNOJE

Dažnai visuomenėje galima išgirsti vyraujančius neigiamus mitus, kad šiuolaikinis jaunimas gyvena uždarą ir virtualų gyvenimą ir neretai vadinamas savanaudžių, autoritetų negerbiančių individų karta. Tačiau paskutinį spalio savaitgalį praūžęs Šilalės rajono jaunųjų maltiečių sąskrydis sugriovė šiuos nusistovėjusius stereotipus. Š.m. spalio 27-os dienos pavakarę į Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos jaunųjų maltiečių organizuojamą renginį atvyko būrys bendraminčių iš visos savivaldybės: Šilalės, Pajūrio, Upynos.

MOKINIŲ PRIEZIDENTO RINKIMAI

Trečiadienį gimnazijos aktų salėje vyko kandidatų į Mokinių prezidentus debatai. Šiais mokslo metais jėgas rinkimuose  panoro išbandyti IIag klasės mokinė Mantė Paliakaitė ir IIbg klasės mokinė Ugnė Košinskaitė. Debatų metu kandidatės prisistatė, papasakojo savo planuojamus darbus, tapus mokinių prezidente. Mokiniai turėjo galimybę  sužinoti kandidačių nuomonę jiems rūpimais klausimais.

Moksleivai kviečiami dalyvauti nacionaliniame debatų konkurse Eurodebatai

Kviečiame vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti didžiausiame Lietuvoje nacionaliniame
individualių debatų konkurse „Eurodebatai“, kurių tema šiemet „Kaip nepasiklysti
melagingų naujienų pasaulyje?“.

MOKYKLOS KVIEČIAMOS DALYVAUTI NOVATORIŠKAME PROJEKTE APIE ŽINIASKLAIDĄ IR JOS POVEIKĮ!

Įgyvendinant „Erasmus+“ programos finansuojamą projektą „Media Literacy and Critical Thinking in Youth work“ (liet. „Medijų raštingumas ir kritinis mąstymas jaunimo veiklose“), skelbiamas konkursas Lietuvos bendrojo ugdymo mokykloms tapti projekto partnerėmis ir deleguoti gabiausius jaunimo lyderius ir potencialius žurnalistus dalyvauti tarptautinėje Žurnalistų ugdymo ir Bendraamžių švietėjų programose.

Socialinių įgūdžių ugdymo programos užsiėmimas

Akimirkos iš socialinių įgūdžių ugdymo programos užsiėmimo, kuriame dalyvauja 8 a,b klasės mokiniai. Užsiėmimą veda mokyklos psichologė Nijolė Jaunienė.