Gerb. Tėveliai,

Maloniai kviečiame dalyvauti visuotiniame mokinių tėvų susirinkime, kuris vyks 2018 m. gruodžio  12 d. 14.00 val. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.    Paskaita „Vaikų ir tėvų santykiai“ (Pranešėja psichologė V. Benaitienė).
2.    2018-2018 m.m. I-ojo trimestro rezultatai (Pranešėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija  Vyšniauskienė)
3.    2018-2019 m.m. aktualijos.

Po visuotinio susirinkimo kabinetuose Jūsų lauks dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.

Direktorė     Loreta Pociuvienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
SVEČIUOSE SVEIKUOLIŲ SĄJUNGOS PREZIDENTAS

Lapkričio 7 d. gimnazijoje lankėsi Sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė. Susitikime  dalyvavo 8, Ig klasių mokiniai. Simonas papasakojo apie savo pašėlusį gyvenimą. Išbandęs alkoholį ir narkotikus, pridaręs galybę rūpesčių savo artimiesiems, S. Dailidė šiuo metu propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

SUSITIKIMAS

2018 m. spalio 26 dieną mūsų gimnazijoje apsilankė IT sprendimus ir paslaugas teikiančios bendrovės „Atea“ personalo vadovas su personalu dirbantis pilietiškas jaunas vyras Marijus Štilinis, kuris dalyvavo „Misija Sibiras‘18“ ekspedicijos bandomajame žygyje, yra aktyvus Šaulių organizacijos narys. Jis mokiniams papasakojo apie pilietiškumą, apie teisingus profesijos pasirinkimus ateityje, apie perspektyvias sritis ir tas, kurių nereikia rinktis, apie drąsą daryti klaidas bei mokėjimą jas ištaisyti. Marijus Štilinis dalyvauja projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Susitikime dalyvavo 8, I-IVg klasių mokiniai, kuriems susitikimas paliko gerų įspūdžių ir jie išėjo su mintimi „ ...kad pyragas pats neišsikeps, reikės pačiam kepti.“

EDUKACIJA KALVYSTĖS MUZIEJUJE

Spalio 17 d. Iag ir Ibg klasių mokiniai, kartu su mokytojomis Vitalija Navickiene ir Irena Budginiene keliavome į edukacinį užsiėmimą „Nepažintoji baltų kultūra“. Tai dar viena veikla, įgyvendinant projektą „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“.

JĖGAS IŠBANDĖ KVADARTO VARŽYBOSE

Spalio 17 d. gimnazijoje vyko tarpklasinės kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo 5-6  klasių berniukų ir mergaičių komandos. Po įnirtingos kovos 6b klasės mergaičių ir berniukų komandos laimėjo pirmąsias vietas. Antrąsias vietas  užėmė 6a klasės mergaitės ir 5 klasės berniukai, trečiąsias – 6a klasės berniukai ir 5 klasės mergaitės.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams  bei mokytojams Ilonai ir Kęstučiui Česaičiams už puikiai suorganizuotas varžybas.

Išvyka į ypatingąją Edinburgo hercogo apdovanojimų ceremoniją

Spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. Jo Karališkoji Prakilnybė Princas Edward, Vesekso Grafas ir Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė sertifikatus ir ženklelius.  Renginyje taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadorė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė ir kiti garbingi svečiai.

Sveikiname!

Sveikiname Šilalės rajono mokinių  rudens kroso varžybų nugalėtojus:
Kristupą Mikutį (7a klasė) – I vieta (1000 m )
Dovydą Zybartą (Iag klasė) – I vieta (1500 m)
Aivarą Mikutį (IIbg klasė) – I vieta (2000 m)
Moniką Jurkutę (IIbg klasė) – I vieta (1500m)
Austėją Žekaitę (7b klasė) –II vieta (500 m)
Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū už puikius rezultatus!

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką laisvai virėjo pareigybei užimti
nuo 2018 m. spalio 15 d.

GIMNAZIJOJE – „MUZIEJUS ANT RATŲ“

Spalio 1-ąją į gimnazijoje pristatyta Laikrodžių muziejaus paroda „Muziejus ant ratų“.  Paroda skirta supažindinti su ryškiausiais laikrodžių korpusų pokyčiais keičiantis epochoms pasitelkiant svarbiausius pojūčius: regą, lytėjimą, klausą bei uoslę.

Vilties ir meilės savaitgalis

Tai buvo geriausias gyvenimo savaitgalis. Ir nors dangus vis niaukėsi ir atrodo tuoj tuoj prapliups lietus, lydėjęs beveik visą kelionę iki Vilniaus, nedrįso šlapinti nei mūsų nei atvykusio svečio.

Olimpinis čempionas mūsų gimnazijoje

Rugsėjo 21 d. mūsų gimnazijoje lankėsi 2000 m. ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas, Europos čempionas, nacionalinis čempionas ir rekordininkas Virgilijus Alekna. Kartu su Šilalės r. savivaldybės meru Jonu Gudausku, mero  pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi,  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaite bei Šilalės sporto mokyklos direktore Gitana Jurgutiene atvyko pasveikinti mūsų gimnazijos, puikiai pasirodžiusios 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16