1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Minėjome Europos dieną

Gegužės 9-oji – Europos Sąjungos gimimo diena. Šią datą mini visos 28 ES šalys. Nuo 2004 m. Lietuva yra ES narė, todėl ši data svarbi ir mūsų šaliai bei jos piliečiams. Europos diena – tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos valstybių taiką ir vienybę. Mūsų gimnazijoje Europos diena taip pat buvo aktyviai paminėta. Visą savaitę akį džiugino pirmojo aukšto fojė surengta mokinių dailės darbelių paroda piešinių paroda (V. Navickienė).

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinių komandą, užėmusią II vietą gegužės 11 d. vykusiose Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.
Sveikiname komandos narius:
Martyną Lekavičių, IV ag
Eliziejų Capą, II ag
Roką Audinį, IV ag
Ernestą Bernotą, 8 b
Mindaugą Katiną, I bg
Justiną Rimkų, IV ag
Komandą varžyboms paruošė kūno kultūros mokytoja I. Česaitienė.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ingrida Vaičiuvienė

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mergaičių komandą, iškovojusią III vietą gegužės 9 d. vykusiose Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose.
Komandos narės:
Skaistė Pudžemytė, 6 kl.
Eligija Kairytė, 7 kl.
Šarūnė Kiškūnaitė, 7 kl.
Neda Rimkutė, 7 kl.
Kamilė Stonytė, 7 kl.
Gabija Jurkutė, 6 kl.

Maltiečių išvyka

Gegužės 4 dieną mūsų gimnazijos maltiečių grupelė vyko į Pajūrį. Laiką leidome labai smagiai. Žaidėme įvairius žaidimus, šokome, vaidinome. Turėjome ir pokalbio metą prie arbatos puodelio ir sausainių.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių šaškių finalinėse varžybose, užėmus IV-ąją vietą.
Julija Zobėlaitė, 5 klasė;
Gabrielius Gedgaudas, 8a klasė;
Rasvydas Šlajus, IVbg klasė;
Edvinas Pielikis, IVbg klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Martynas Jurgutis, IIbg kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Dominykas Būdvytis, Iag kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.

NACIONALINĖS TEISĖS ŽINIŲ OLIMPIADOS FINALAS

2018 m. balandžio 27 dieną Mykolo Romerio universitete įvyko Nacionalinės teisinių žinių olimpiados finalas, kuriame dalyvavo pilietiškumo pagrindų mokytojos Linos Ivanauskaitės-Bertašienės lydimos mūsų gimnazijos mokinės Juventina Pėlikytė, Ibg ir Ieva Šiaudvytytė, II ag. Olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Šiemet dėl nugalėtojų vardo rungėsi virš 300 moksleivių iš visos Lietuvos.

Sveikiname​!

Sveikiname gimnazijos merginų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos narės:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg kl.
Monika Jurkutė, Ibg kl.
Gita Mauricaitė, Ibg kl.
Gabrielė Genionytė, Ibg kl.
Simona Pociūtė, 8a kl.a
Ernesta Jančiauskaitė, IIag kl.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai I. ir K. Česaičiai. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniame etape!a

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandas, 2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kroso varžybose, užėmus II-ąsias vietas.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių virvės traukimo varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Rokas Audinis, IVag klasė;
Mantas Audinis, IVag klasė;
Martynas Kiūdys, IVag klasė;
Žilvinas Vaitiekus, IVbg klasė;
Tomas Kvietkus, IVbg klasė.

Ačiū mokiniams ir mokytojai  Česaitienei! Sėkmės kitame etape!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14