Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Dėmesio!

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 23 d. gimnazijos 5-12 klasių mokiniai toliau bus ugdomi nuotoliniu būdu.
Gimnazijos pradinio ugdymo 2b, 3 ir 4b klasių mokiniai toliau mokysis nuotoliniu būdu.
Gimnazijos 1a, 1b, 2a ir 4a klasių mokiniai ir Pajūralio skyriaus pradinių klasių mokiniai bei ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai lapkričio 23 d. mokysis įprastai, mokykloje.
Nuo 2020 m. lapkričio 24 d. planuojama visus gimnazijos (taip pat ir Pajūralio skyriaus ugdytinius) mokyti nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu. Tiksli informacija šiuo klausimu bus paskelbta pirmadienį, lapkričio 23 d.
Linkime visiems ramaus ir sveiko savaitgalio.
Saugokime save ir kitus, laikykimės rekomendacijų ir nurodymų.
Nuoširdžiai - gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė

MOKĖSI BENDRAUTI NUOTOLINIU BŪDU

Lapkričio 18 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinio ugdymo 2a ir 4a kl. mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo psichologės – psichoterapeutės Loretos Gudienės paskaitose „Mokomės bendrauti“. Psichologė teigė, kad bendravimas yra labai svarbi gyvenimo dalis ir vienas svarbiausių žmogaus poreikių. Paskaitoje buvo kalbama apie bendravimą, gražų ir pagarbų elgesį. Lektorė akcentavo, kad svarbu kuo dažniau sakyti vienas kitam komplimentus ir tinkamai juos priimti, neskaudinti vieni kitų, atsiprašyti. Bendravime labai svarbu akių kontaktas ir kreipimasis vardu.

Psichologinė pagalba

Karantino metu gimnazijos psichologė teikia emocinę ir psichologinė pagalbą. Kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

TOLERANCIJOS DIENA 2020

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau dvidešimt penktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios minėjimą - Tarptautinę Tolerancijos dieną.

Dėmesio!

Informuojame, kad  nuo 2020 m. lapkričio 16 d. iki lapkričio 20 d. ugdymo procesas  mokiniams, kurie mokosi pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas  (5-12 klasės) bus vykdomas nuotoliniu būdu.
Direktorė Loreta Pociuvienė

Gimnazijos atstovės ONLINE BOOTCAMP‘Ą

Šių metų lapkričio 5 d. penkios Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokinės,  Rugilė Norbutaitė (6a klasė), Lukrecija Rimkutė (6a klasė),  Justė Rupšytė (6a klasė), Evelina Gečaitė (8a klasė), Julija Zobėlaitė(8a klasė), dalyvavo nuotoliniame renginyje, kurį organizavo  „Lietuvos Junior Achievement”  – ne pelno organizacija jaunimo verslo ir ekonominio švietimo programų lyderė Lietuvoje. Tai buvo virtualus 6 val. trukmės renginys, kurio metu komandos gilinosi į verslo ir organizacijų mestus iššūkius, generavo verslo idėjas kartu su patyrusiais sričių profesionalais. Iššūkis buvo skirtas padėti Marso gyventojams susitvarkyti su iškilusiomis problemomis: nuotolinis mokymas, begalybė šiukšlių ir nenoras sportuoti-judėti.

Informacija dėl pradinių klasių mokinių pavėžėjimo

Informuojame, kad pradinių klasių mokiniai (1-4 kl.) nuo 2020 m. lapkričio 3 d. iki kol baigsis 5-12 klasių mokinių nuotolinis mokymas, ryte į mokyklą bus vežami tokiu laiku:

INFORMACIJA DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO NUO LAPKRIČIO 2 D. ŠILALĖS R. KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOJE

Iki spalio 30 d. mokiniai atostogauja.
Nuo lapkričio 3 d. pradinių klasių mokiniai mokosi kontaktiniu būdu (eina į mokyklą), o 5-8, I-IVg klasių mokiniams iki lapkričio 6 d. ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.
Nuo lapkričio 3 d. mokiniai galės lankyti pailgintos darbo dienos grupę.
Informacija dėl nemokamo maitinimo paketų išdavimo 5-8, I-IVg klasių mokiniams bus patikslinta iki lapkričio 6 d.
Gimnazijos administracija

INFORMACIJA APIE LAISVĄ KŪRIKO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką gimnazijos Pajūralio skyriaus laisvai kūriko pareigybei užimti nuo 2020 m. lapkričio 9 d.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15