Gerb. Tėveliai,

Maloniai kviečiame dalyvauti visuotiniame mokinių tėvų susirinkime, kuris vyks 2018 m. gruodžio  12 d. 14.00 val. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.    Paskaita „Vaikų ir tėvų santykiai“ (Pranešėja psichologė V. Benaitienė).
2.    2018-2018 m.m. I-ojo trimestro rezultatai (Pranešėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija  Vyšniauskienė)
3.    2018-2019 m.m. aktualijos.

Po visuotinio susirinkimo kabinetuose Jūsų lauks dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.

Direktorė     Loreta Pociuvienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Vasaros įspūdžiai iš stovyklos "Žemaitijos "Deimančiukai"

Vaikų ir jaunimos vasaros poilsio programa „Keliauk, pažink, pramogauk“ buvo įgyvendinama Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dviem pamainomis: I pamaina 2018 m. birželio 26 d. – liepos 2 d. vadovė mokytoja Jurgita Skurdelienė, II pamaina – 2018 m. rugpjūčio 20-24 dienomis vadovės socialinės pedagogės Aušra Letukienė ir Lina Ivanauskaitė-Bertašienė.

Išvyka į SWITCH! renginį

Rugsėjo 20 d. gimnazijos mokiniai lankėsi didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje SWITCH!

Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų apdovanojimai

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos sportininkai rugsėjo 18 dieną dalyvavo Vilniuje, Valdovų rūmuose, vykusiame Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų sezono nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 4 d.

Informuojame, kad nuo 2018-09-10 d. mokinių pavėžėjimo tvarkaraščiai nesikeičia iki kol bus suderinti ir patvirtinti galutiniai maršrutų sąrašai.

„The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinė programa mūsų gimnazijoje

Nuo 2018-05-29 Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija įgyvendina „The Duke of
Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, su tikslu paįvairinti mokinių
užimtumo veiklas, skatinti gimnazijos darbuotojų bendradarbiavimą, bendro tikslo siekiant.

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai skubiai reikalingas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas.

BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ 65-OSIOS LAIDOS ABITURIENTAMS

Po šv. Mišių gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė paskelbė iškilmių pradžią ir visus pakvietė sustoti valstybiniam himnui. Šventės vedėja Lina Ivanauskaitė-Bertašienė kreipėsi į abiturientus: „Tu išeini, abituriente. O viskas lieka čia. Kad ir po dešimties ar dvidešimties metų vėl sugrįši, atrasi čia dalelę savęs. Praeitimi ir prisiminimais alsuos kiekviena klasės kertė ir primins – čia buvai laimingas, čia buvai saugus, čia ir rūpesčių beveik nebuvo...” Po šių žodžių nuoširdžiai abiturientus pasveikino gimnazijos direktorė L. Pociuvienė, šventės proga sveikinimo žodį tarė ir iškilmėse dalyvavę svečiai: Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Traksėdžio seniūnijos seniūnė Regina Audinytė ir Kvėdarnos parapijos klebonas Edgaras Petkevičius. Tėvų vardu į abiturientus kreipėsi tėvų atstovė Inga Jokubaitienė. Po brandos atestatų įteikimo suteiktas žodis abiturientams, kurie atliko finalinę šventės dainą.

PASITINKAME VASAROS ATOSTOGAS!

Birželio 15 d. – paskutinioji šių mokslo metų diena, 5-8 I-III gimnazijos klasių mokiniams tą dieną vyko projektinė diena „Mokslo metų užbaigimas“.

PAGERBĖME PASIEKUSIUS GERIAUSIŲ REZULTATŲ PER 2017 - 2018 M. M.

Birželio 13 d. popietę šventiškai nusiteikę ir lydimi tėvelių gimnazijos aktų salėje būrėsi geriausių rezultatų per 2017 - 2018 mokslo metus pasiekę mokiniai, rinkosi gimnazijos mokytojai ir kviestiniai renginio svečiai. Šiemet į popietę pakviesti 98 mokiniai, iš kurių 22 mokiniai apdovanoti padėkomis ir vardiniais atminimo suvenyrais už labai gerus mokymosi rezultatus, 31 mokiniui įteiktos padėkos ir vardiniai suvenyrai už sportinius pasiekimus, likusieji apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis už sėkmingą dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, meninėje bei sportinėje veikloje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16