Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Judėjimo sveikatos labui diena Kvėdarnoje

Fizinis aktyvumas yra labai svarbus gerinant ir stiprinant žmogaus sveikatą bei mažinant riziką susirgti lėtinėmis ligomis. Žmogui fizinio aktyvumo reikia lygiai taip pat, kaip maisto ir oro. Nuo judėjimo priklauso tinkamas organizmo ir jo sistemų bei organų vystymasis. Tai ypač svarbu vaikams, kurie intensyviai auga, tvirtėja ir tobulėja. Vaikai judresni už suaugusiuosius, bet pastaruoju metu jie tampa mažiau judrūs. Televizija, kompiuteriniai žaidimai atima iš vaiko gryną orą bei judėjimo malonumą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos merginų komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmus I-ąją vietą, o berniukų komandą –užėmus II-vietą.
Komandas varžyboms ruošė mokytojai Kęstutis ir Ilona Česaičiai.

LANKĖSI TAURAGĖS PROFESINIO CENTRO ATSTOVĖS

Gegužės 7 d. gimnazijoje lankėsi Tauragės profesinio centro atstovės. Jos supažindino mokinius su mokymo programomis, stojimo galimybėmis, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis, popamokine veikla.

Paminėta Motinos diena

Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną.Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos bendruomenė gražiai pasveikino visas mamytes ir mičiutes-skambėjo posmai ir dainos, sukosi rateliai ir šokiai.Šventėje dalyvavo Prano Liatuko pradinės ir Šilalės meno mokyklos mokiniai.Dėkojame visiems ruošusiems šią gražią šventę!

Gerosios patirties sklaida

Balandžio 30 dieną Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija organizavo respublikinę gamtos ir tiksliųjų mokslų konferenciją „Tiriamieji darbai – sėkmės ir pažinimo džiaugsmas“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Klaipėdos r. Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos.

Gerosios patirties sklaida

Balandžio 23 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija organizavo respublikinę mokslinę konferenciją „Etnokultūros apraiškos ir integracija šiuolaikinėje pamokoje“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš  Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos bei pranešėjai iš Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos ir Šilalės V. Statkevičiaus muziejaus.

SPORTININKAI DŽIUGINA SAVO PASIEKIMAIS

Mūsų gimnazija gali džiaugtis puikiais mokinių sportiniais pasiekimais. Praėjusią savaitę gimnazijos sportininkai vyko į įvairias varžybas ir iš visų sugrįžo su diplomais, taurėmis bei medaliais.

Informacija mokytojams

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą  arba įsigyti verslo liudijimą . Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

SVEIKINAME

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose užėmus I-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė. Sėkmės kitame etape!

ATVIRŲ DURŲ DIENA TAURAGĖS POLICIJOS KOMISARIATE

Balandžio 10 d. mokiniai, vis dar svarstantys ar dvejojantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti, buvo kviečiami atvykti į Atvirų durų dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.