Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
„Kibernetinis saugumas = raketų mokslas?“

Kovo 15 dieną į gimnazija atvyko viešnia iš projekto Empowering Girls -  Sigita Jurkynaitė, Nord Security informacijos apsaugos vadovė. Šis projektas skirtas  skatinti  mokinių susidomėjimą technologijų, inžinerijos ir verslo sričių galimybėmis. 

Radviečio girininkija. Inkilų, paukščiams, kėlimo šventė

Kovo 9 dieną, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos ketvirtokai  (4a ir 4b klasės) vyko į Radviečio girininkiją, kurioje vyko inkilų, paukščiams, kėlimo šventė.  Nuvykus į girininkijos būstinę, mus pasitiko girininkas. Su juo  vykome į netoliese esantį mišką, kuriame su mokiniais ir kėlėme inkilus. 

DIDŽIAUSIA NUOTOLINĖ PAMOKA „MOKONOMIKA“, GIMNAZIJOJE!

Kovo 9 dieną, vyko jau trečioji didžiausia nuotolinė pamoka „MOKONOMIKA“. Joje dalyvavo ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 8a, 8b, IIag, IIbg klasių mokiniai. Pirmiausiai mokinai išklausė šveitimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės sveikinimą.

Pasitinkant pavasarį

Pasitinkant pavasarį, kovo 1-osios rytą, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos fizinio ugdymo pamokos prasidėjo žygiu į Padievaičio piliakalnį. Taip ugdomas savo krašto pažinimas ir sveikatos stiprinimas, ypač kai keliaujama naudojant šiaurietiško ėjimo lazdas.

Pavasaris. Konkursas „Tramtatulis“

Pirmąją pavasario dieną pradžiugino ne tik dailės olimpiados rezultatai, bet ir Lietuvos vaikų ir moksleivių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“ vietinio turo rezultatai.

Svečiai iš Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro

Nuostabi nuostabių bendraamžių aktorių trupė iš Klaipėdos lankėsi mūsų gimnazijoje.  Nuotaikingame improvizaciniame spektaklyje aktoriai ir režisieriai improvizavo įvairias mūsų sugalvotas situacijas.

Išvarėme žiemą iš kiemo

Išvarėme žiemą iš kiemo, vakar dar sniegu dengėsi žolė, o šiandien jau purvynai pasimatė. Saulutė nedrąsiai, bet spindulėlį iškišusi pamojavo ir žiemos sąstingį išsklaidė. Duok diev, kad ilgam... ir, kad tik pavasaris už kampo neužtruktų...

Apie saugesnį internetą

2023 m. vasario 7-10 d. gimnazijoje vyko prevencinės pamokos skirtos paminėti 20-metį skaičiuojančią Saugaus interneto dieną. Ši diena žymima visame pasaulyje, tuo siekiama atkreipti mokinių ir tėvų dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, grėsmes ir pavojus, su kuriais kasdien susiduriame internete.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19