1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sveikiname!

Merginų ir vaikinų komandas,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąsias vietas bei mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose užėmus  II-ąją vietą. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniuose etapuose!

SVEIKINAME!

IVbg klasės mokinę Rolandą Čeponaitę Lietuvos mokinių lietuvių k. ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Valerija Markvat-Ežerinskė), IIIag klasės mokinį Roką Norbutą – II-ąją vietą (mokytoja Ligita Budriuvienė).

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Neringa Toleikė) Dėkojame!

SVEIKINAME!

Mokinių komandas,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono  mokyklų žaidynių tinklinio varžybose, laimėjus I-ąsias vietas.
Vaikinų komandos nariai:
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.
Martynas Jurgutis, IIbg kl.

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Rūta Galbogytė – Gedvilienė) ir Iag klasės mokinį  Augustiną Gečą  - užėmus III-iąją vietą (mokytoja Kristina Putejeva). Dėkojame!

Prevencinė programa „Ebru“

Mieli Tėveliai, gimnazija, siekdama prisidėti prie Jūsų vaikų emocinio intelekto ugdymo, bendradarbiaudama su VšĮ „Meda Project“, siūlo Jums dalyvauti universalioje prevencinėje programoje „Ebru“. Kviečiu susipažinti su pasiūlymu. Lauksiu Jūsų atsiliepimų ir konkrečių pageidavimų dėl dalyvavimo programoje. Informaciją galite perduoti ir klasių auklėtojams.

Pagarbiai direktorė.

Sveikiname!

IIIag klasės mokinę Vygantę Tilmantaitę Lietuvos mokinių anglų k. olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą. (Mokytoja Daivutė Norbutienė). Ačiū už puikų rezultatą!

Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 tarpzoninėse varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Armandas Kilinskis, IIag kl.
Ramūnas Rupšlaukis, IIag kl.
Gvidas Rupšlaukis, IIag kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū! Sėkmės finalinėse varžybose!

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai skubiai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas. Darbo krūvis – 6 kontaktinės valandos per savaitę. Darbo sutarties rūšis – terminuota (nuo 2018 m. sausio 15 d. iki 2018 m. birželio 22 d.).

Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Armandas Kilinskis, IIag kl.
Ramūnas Rupšlaukis, IIag kl.
Gvidas Rupšlaukis, IIag kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame ir linkime sėkmės kitame etape!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14