1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sveikiname!

Ernestą Jančauskaitę ir Irmantę Jančiauskaitę Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose laimėjus I-ąją vietą, o Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio finalinėse varžybose  pasidalijus 5-8 vietas bei Mindaugą Katiną ir Jokūbą Kerpę Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose laimėjus II-ąją vietą.

GIMNAZIJOJE ŠURMULIAVO KAZIUKO MUGĖ

Pirmadienį gimnazijoje vyko Kaziuko mugė. Ją rengėme kartu su Kvėdarnos Prano Liatuko pradine mokykla, Kvėdarnos seniūnija,  kultūros namais ir bendruomenės centru. Šventinę nuotaiką kūrė kaimo kapelos vyrai, grodami įvairias  melodijas. Mugės šeimininkės Alvyda Zobielienė ir Jurgita Skurdelienė priminė Kaziuko mugės tradicijas, uždavė mugės dalyviams klausimus bei apdovanojo gimnazijoje besimokančius ar dirbančius Kaziukus.

Sveikiname!

Gimnazijos merginų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių finalinėse tinklinio varžybose, užėmus II-ąją vietą.  Mokines varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai I. ir K. Česaičiai. Ačiū už puikų rezultatą!

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių tarpzoninėse štangos stūmimo varžybose, užėmus V-ąją vietą.
Komandos nariai:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg klasė;
Gabrielė Genionytė, Ibg klasė;
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Tomas Kvietkus, IVbg klasė;
Raimondas Stanevičius, IVag klasė;
Dainius Kuizinas, Iag klasė;
Armandas Ligutis, IIIbg klasė.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams I. ir K. Česaičiams. Linkime sėkmės finale!

Sveikiname!

IIIbg klasės mokinį  Tomą Vainorį Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape užėmus III-ąją vietą. Mokinį olimpiadai ruošė mokytoja Rita Paulauskienė. Dėkojame!

GIMNAZIJOJE NUVILNIJO RENGINIŲ BANGA

Šiais metais minime 100-metį nuo Nepriklausomos Lietuvos akto paskelbimo. Šia proga gimnazijoje vyko daug įvairaus pobūdžio renginių. Šią datą minėjome visą savaitę.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono žaidynių štangos stūmimo varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg klasė;
Gabrielė Genionytė, Ibg klasė;
Aurimas Dulcas, IVag klasė;
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Dainius Kuizinas, Iag klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Armandas Ligutis, IIIbg klasė.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams I. ir K. Česaičiams. Linkime sėkmės kitame etape!

„LIETUVOS 100-METĮ PASITINKANT“ – PROTŲ MŪŠIŲ MARATONAS, SUVIENIJĘS ŽMONES MYLINČIUS LIETUVĄ BEI SAVO KRAŠTĄ

Šio renginio idėja kilo mums, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių komiteto nariams. Ilgai svarstėme, kaip išradingiau paminėti mūsų valstybės šimtmetį ir galiausiai nutarėme, kad turime susivienyti bei plėsti žinias apie mūsų šalį.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių komandą, 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų kaimo vietovių mokyklų žaidynių finalinėse svarsčių kilnojimo varžybose laimėjus III-iąją vietą.  Mantas Audinis savo svorio kategorijoje laimėjo I-ąją vietą, Jordanas Šiaudvytis ir Žilvinas Vaitiekus –III-iąsias vietas. Džiaugiamės, kad gimnazijoje turime labai stiprių vyrų, dėkojame jiems ir mokytojams Ilonai bei Kęstučiui Česaičiams.

Sveikiname!

Gimnazijos merginų komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių tarpzoninėse tinklinio varžybose, laimėjus I-ąją vietą, o vaikinų komandą –III-iąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15