Gerb. Tėveliai,

Maloniai kviečiame dalyvauti visuotiniame mokinių tėvų susirinkime, kuris vyks 2018 m. gruodžio  12 d. 14.00 val. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.    Paskaita „Vaikų ir tėvų santykiai“ (Pranešėja psichologė V. Benaitienė).
2.    2018-2018 m.m. I-ojo trimestro rezultatai (Pranešėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija  Vyšniauskienė)
3.    2018-2019 m.m. aktualijos.

Po visuotinio susirinkimo kabinetuose Jūsų lauks dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.

Direktorė     Loreta Pociuvienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Konkursas „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai‘‘

Mūsų gimnazijos  5 klasės mokinė Emilija Matiaš ir šeštos klasės mokinys Kazimieras Jakas  dalyvavo respublikiniame mokinių meninės raiškos konkurse  „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai“, skirtame Lietuvos atkūrimo 100-iui paminėti. Rašinėlio  tema - Lietuva, jos gamta, žmonės. Kūrinėlyje turėjo atsispindėti vaiko mintys apie gražiausią miestą, gatvę, mokyklą, vietovę, upelį, kalną, gamtą ar gerą (galbūt žinomą) žmogų.

Varžytuvės „Atverk tautos lobynų gelmes“ ir „Tarmių lobynai“

Puikus  renginys – varžytuvės  „Atverk  tautos  lobynų  gelmes“  ir  „Tarmių  lobynai“  balandžio 17 d. vyko  Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus  gimnazijoje. Skambėjo  liaudiška  muzika, dainos, šokiai, žemaitiška ir  pamario  krašto  tarmė. Sulaukta  svečių  iš  Gargždų, Šilutės, Plungės, Tauragės, Mosėdžio, Obelyno, Pagėgių mokyklų. Vertinimo  komisijai  vadovavo Stanislovas  Kavaliauskas  iš  TV laidos  „Gero  ūpo“,  o  patį  konkursą  organizuoja  Lietuvos  mokinių  neformaliojo  švietimo  centro  etnokultūrinio  ugdymo  skyrius.  Ačiū  visiems  padėjusiems  ruošti  šį  renginį  ir  mūsų  gimnazijos  7 kl.  komandai.
Muzikos  mokytoja Dalia Krasauskienė.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių šaškių varžybose, užėmus I-ąją vietą., o finalinėse – VI-ąją (iš 30 komandų).
Julija Zobėlaitė, 5 klasė;
Gabrielius Gedgaudas, 8a klasė;
Rasvydas Šlajus, IVbg klasė;
Tomas Vainoris, IIIbg klasė.;
Edvinas Pielikis, IVbg klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

SVEIKINAME

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių krepšinio varžybose, užėmus III-ąją vietą.
Petkus Paulius, Iag klasė;
Petkus Lukas, Iag klasė;
Būdvytis Dominykas, Iag klasė;
Katinas Mindaugas, Iabg klasė;
Petkus Eigirdas, Iag klasė;
Kazlauskis Karolis, Iag klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū mokiniams ir mokytojams!

MIELI MOKINIŲ TĖVELIAI!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, paskyrusiems savo 2 proc. Gyventojų pajamų mokestį mūsų gimnazijai, ir labai prašome tų, kurie to dar nepadarė, pasinaudoti šia galimybe remti mokyklą. Laikas bėga labai greitai, tad nepraleiskime termino
      Teikiame informaciją apie per 2017 m. gautą paramą (2 proc. GPM ir kita parama) ir panaudojimą:

IŠKEISK PAMOKĄ Į PASKAITĄ

Balandžio 11 d. gimnazija prisijungė prie Klaipėdos universiteto vykdomo projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Į gimnaziją atvyko Klaipėdos universiteto šauni dėstytojų ir studentų komanda. II-IV-ų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultete rengiamomis specialybėmis.

Sužinokime. Tobulėkime. Veikime

Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko respublikinė švietimo inovacijų paroda "Sužinokime. Tobulėkime. Veikime". Parodoje apsilankė mūsų gimnazijos mokytojai, dalyvavo renginiuose, susipažino su veikiančiais stendais, kuriuose buvo pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos. Pagrindinė šių metų parodos kryptis – ugdymo turinio atnaujinimas.

Lietuvos VEX IQ robotų varžybose iškovota pirmoji vieta

Kovo 23 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Lietuvos VEX IQ robotų varžybos.  Į varžybas atvyko  mokyklos iš Šiaulių, Alytaus, Klaipėdos, Pagėgių, Švenčionių.  Buvo varžomasi trijose skirtingose rungtyse. Mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai Faustas Budrius ir Gabrielius Gedgaudas dalyvavo VEX IQ robotų RINGMASTER rungtyje.  Šioje rungtyje nepakanka vien tik puikiai valdyti robotą. Būtinas išradingumas, kūrybiškumas, gebėjimas dirbti komandoje. Išradingumą ir kūrybiškumą pripažino dauguma varžybų dalyvių ir jų vadovų, kurie su nuostaba apžiūrinėjo atsivežtą nestandartinį mūsų komandos robotą. Pavydesni netgi paprašė teisėjų išmatuoti mūsų robotą, ar šis atitinka varžybų nuostatų reikalavimus.  Bet jų nusivylimui, robotas buvo tinkamas šioms rungtynėms.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Martynas Jurgutis, IIbg kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Dominykas Būdvytis, Iag kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.

Atvirų durų diena būsimiems pareigūnams

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kviečia mokinius į atvirų durų dieną, taip skatindami nepamiršti policininko profesijos. Mūsų mokyklos mokiniai, vis dar svarstantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti kartu su mokytoja Lina Ivanauskaite-Bertašiene kovo 20-ą dieną nusprendė pasinaudoti puikiai galimybe ir sudalyvavo šioje dienoje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16