Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Virtualios dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai“

Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus gimnazijos  Menų metodinė grupė organizavo virtualios dainos festivalį, skirtą Vasario 16-jai paminėti. Džiaugiamės kiekvienu atsiųstu video įrašu, kiekviena iš širdies sudainuota dainele. Dainuodami  po vieną, grupėmis ir  šeimomis, sveikinome Lietuvą  su jos gimtadieniu. Festivaliui savo  dainas  Lietuvai  skyrė  - Smiltė Jašinskaitė 1a kl, Milana Vaišnoraitė 1a kl., Danielė Mikašauskaitė 2a kl, Tėja Rakauskaitė 2a kl., Gintautė Grikšaitė 3kl., Vanesa Skėrytė 3kl.  su mama, Emilija Rimkutė 4a kl. su tėveliu, Vytautė  Juciūtė 4b kl., Arielė Drungilaitė 5 kl.,  Eva Upertaitė IIag kl., Saulenės, Liepos ir Manto  Toleikių šeimos trio,  Drobūkščių šeimynos vaikinai- Marius, Šarūnas, Rustanas, sesučių Meidos  ir Aistės Capaičių  duetas, 8b klasės kolektyvas, bei festivalio svečiai- Kvėdarnos darželio „Saulutė“ auklėtiniai. Visų dalyvių gimnazijoje  laukia organizatorių Padėkos-dovanėlės.         

PAVAKARIO MANKŠTA

Vasario 4 d.16 val. gimnazijos bendruomenės nariai rinkosi į nuotolinę Pavakario mankštą. Mankštą vedė fizinio ugdymo mokytoja Ilona Česaitienė.
Mankštos dalyviai atliko pratimus Pilates pagrindu visoms raumenų grupėms, akcentuojant nugaros, pečių lanko ir pilvo raumenims. Nuotolinė mankšta taps tradicine ir kiekvieną ketvirtadienį tuo pačiu metu norintys mokiniai, jų tėvai ir mokytojai turės galimybę pasimankštinti ir aktyviai praleisti popietę.
Visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė

SVEIKINAME

Vilių Petrošių Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmus I-ąją vietą. Vilių olimpiadai ruošė mokytoja Ligita Martinavičienė.

Sveikiname!

Gustę Stanišauskaitę Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etape užėmus III-iąją vietą. Mokinę olimpiadai ruošė mokytoja Ernesta Spudienė.

Gimnazijos direktorės Loretos Pociuvienės 2020 metų veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su gimnazijos direktorės 2020 metų veiklos ataskaita. Siūlymus dėl ataskaitos prašome siųsti el. paštu jauniausmok@gmail.com iki sausio 31 d. 

2021 m. Sausio 13 d. - Laisvės gynėjų diena

1991 m. sausį tūkstančiai žmonių atėjo ginti atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Šiais metais esame visi kviečiami susitelkti ir šį kartą likti namie – saugoti save ir kitus. Todėl Sausio 13 d. 8 val. savo namuose mokiniai ir mokytojai uždegė vienybės ir vilties žvakutes – taip buvo minimas atkurtos Lietuvos Nepriklausomybė gynimo  30-metis.

Dėl pradinių klasių mokinių nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo

Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 metų sausio 5 d. įsakymą Nr. DĮV-2. Užpildytus prašymus prašome atsiųsti į gimnazijos el. paštą.

Klaipėdos PGV Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

Artėjant gražiausioms metų šventėms ir mokinių žiemos atostogoms (jaunesniųjų klasių mokiniams, tęsiant atostogas), bei siekdami, kad šios šventės būtų sutinkamos puikios nuotaikos, Klaipėdos APGV Šilalės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, nori priminti  pagrindines saugaus elgesio taisykles žiemos metu. Ruošiantis artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms – Šv. Kalėdoms, Naujųjų Metų sutikimui, kiekvienuose namuose puošiama Kalėdinė eglutė. Svarbu žinoti, kad sausoje patalpoje gyva eglutė greitai išdžiūsta ir gali labai lengvai užsiliepsnoti. Eglutei svarbu parinkti tinkamą vietą – atokiai nuo durų, nuo šildymo priemonių ir kad netrukdytų išeiti iš patalpos. Taip ji bus ne tik gražesnė, bet ir saugesnė. Draudžiama eglutes puošti degiomis medžiagomis, naudoti žvakutes ir šaltąsias ugneles, nes atvira žvakutės liepsna gali akimirksniu sukelti gaisrą. Kitas Kalėdų akcentas – degančios žvakės. Svarbu parinkti deginamoms žvakėms tinkamą vietą, kad niekam nekliudytų, kad prie jų neprieitų mažyliai ir naminiai gyvūnai. Nepatariama statyti žvakių ant palangės, prie užuolaidų, arti kitų degių medžiagų, nes skersvėjis gali įpūsti liepsną, o prie jos prisilietus besiplaikstanti užuolaida tikrai užsidegs. Svarbiausia – nepalikti degančios žvakės be priežiūros, o išeinant iš kambario ją užpūsti. Dekoruojant namus, reikia atkreipti dėmesį, į elektrinių lempučių girliandų būklę, žinoma, jos turi būti tvarkingos.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės dr. Jurgitos Šiugždinienės laiškas švietimo bendruomenei

Kreipiuosi į visus pedagogus, tėvus, mokyklų, taip pat savivaldybių švietimo administracijas.
Gruodžio 14 d. Vyriausybė priėmė patikslintus sprendimus dėl karantino priemonių. Jie nėra lengvi. Šioje sudėtingoje situacijoje, kuri reikalauja ypatingo visuomenės solidarumo ir susitelkimo, privalome atsisakyti įprasto gyvenimo ritmo, apriboti jį dėl savo pačių ir mūsų visų ateities.

Kokiomis sąlygomis vyksta ugdymas nuo gruodžio 16 d. iki sausio 31 d.?

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas organizuojamas įprastu būdu, laikantis jau įprastų saugumo priemonių: srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos saugos, higienos sąlygų. Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu ar prižiūrėti vaikų.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10