1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos komandą iškovojusią I-ąją vietą salės futbolo "Atkurtai Lietuvai - 100" turnyre.

SVEIKINAME!

IIIbg klasės mokinį Tomą Vainorį Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, IVag klasės mokinę Gabrielę Jurgutytę - II-ąją vietą,   Iag klasės mokinius Augustiną Gečą ir Eigirdą Petkų – III-iąsias vietas. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Virginija Grygalienė. Ačiū už puikius rezultatus!

Mokinių ir jų tėvų dėmesiui!

Informuojame, kad dėl žymiai padidėjusio mokinių sergamumo gripu bei peršalimo ligomis ir siekiant išvengti šių ligų plitimo, pamokos 2018 m. sausio 30 - 2018 vasario 2 d. nevyks. Pagarbiai direktorė

Sveikiname!

Merginų ir vaikinų komandas,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąsias vietas bei mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose užėmus  II-ąją vietą. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniuose etapuose!

SVEIKINAME!

IVbg klasės mokinę Rolandą Čeponaitę Lietuvos mokinių lietuvių k. ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Valerija Markvat-Ežerinskė), IIIag klasės mokinį Roką Norbutą – II-ąją vietą (mokytoja Ligita Budriuvienė).

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Neringa Toleikė) Dėkojame!

SVEIKINAME!

Mokinių komandas,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono  mokyklų žaidynių tinklinio varžybose, laimėjus I-ąsias vietas.
Vaikinų komandos nariai:
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.
Martynas Jurgutis, IIbg kl.

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Rūta Galbogytė – Gedvilienė) ir Iag klasės mokinį  Augustiną Gečą  - užėmus III-iąją vietą (mokytoja Kristina Putejeva). Dėkojame!

Prevencinė programa „Ebru“

Mieli Tėveliai, gimnazija, siekdama prisidėti prie Jūsų vaikų emocinio intelekto ugdymo, bendradarbiaudama su VšĮ „Meda Project“, siūlo Jums dalyvauti universalioje prevencinėje programoje „Ebru“. Kviečiu susipažinti su pasiūlymu. Lauksiu Jūsų atsiliepimų ir konkrečių pageidavimų dėl dalyvavimo programoje. Informaciją galite perduoti ir klasių auklėtojams.

Pagarbiai direktorė.

Sveikiname!

IIIag klasės mokinę Vygantę Tilmantaitę Lietuvos mokinių anglų k. olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą. (Mokytoja Daivutė Norbutienė). Ačiū už puikų rezultatą!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15