1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 tarpzoninėse varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Armandas Kilinskis, IIag kl.
Ramūnas Rupšlaukis, IIag kl.
Gvidas Rupšlaukis, IIag kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū! Sėkmės finalinėse varžybose!

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai skubiai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas. Darbo krūvis – 6 kontaktinės valandos per savaitę. Darbo sutarties rūšis – terminuota (nuo 2018 m. sausio 15 d. iki 2018 m. birželio 22 d.).

Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3x3 varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Armandas Kilinskis, IIag kl.
Ramūnas Rupšlaukis, IIag kl.
Gvidas Rupšlaukis, IIag kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame ir linkime sėkmės kitame etape!

ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT

Gruodžio 22 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Šv. Kalėdų belaukiant“. Iš ryto gimnazijos kabinetuose vyko įvairios Kalėdinės dirbtuvėlės. Septintokai mokėsi dekoruoti žvakes, šeštokai – kūrė kompiuterinius piešinius,  penktokai – darė atvirutes ir dekoravo sausainius, pirmokai gimnazistai ir aštuntokai gamino sniego senius iš kojinių ir t.t.  Mokiniai, kuriems nepatiko siūlomos veiklos žiūrėjo kalėdinį filmą arba dalyvavo Kalėdiniame tinklinio turnyre.

GIMNAZIJOJE VĖL VYKO MATEMATIKŲ VARŽYTUVĖS

Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko tradicinės Matematikų varžytuvės. Jaunieji matematikai iš mūsų ir aplinkinių rajonų vienuoliktąjį kartą atvyko pasitikrinti savo žinias. Užduotis parengė Šiaulių universiteto dėstytojai.

Kraujo kelias

Gruodžio 14 dieną dvi mokinių komandos bei nacionalinio kraujo centro savanorės vyko į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją, kur vyko protų mūšis ,,Kraujo kelias”. Savanorės paruošė klausimus, vedė renginį. Renginyje dalyvavo net 11 komandų! Viena mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, kita - gavo padėkos raštą už dalyvavimą. Radome naujų pažinčių bei atnaujinome ir sustiprinome senas! Visi puikiai praleidome laiką.

Mokiniai dalyvavo stovykloje “Sniego gniūžtė”

2017 Gruodžio 9 dieną Šilalės raj. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko stovykla ''Sniego gniūžtė'' į kurią buvo pakviesti mūsų gimnazijos mokiniai. Šio renginio tikslas buvo parodyti jaunimui, ką galime veikti be alkoholio ir kitų kenksmingų įpročių. Iš Klaipėdos atvykę svečiai savanoriai vedė šį puikų renginį.

Koncertas „Muzika tamsoje“

Gruodžio 11 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko nuostabus koncertas ,,Muzika tamsoje", kuriame pagrindinį vaidmenį atliko neregė Vaida su drauge Raminta. Jo metu visiems dalyviams buvo išdalinti akių raiščiai, su kuriais buvo privaloma būti viso koncerto metu tam,kad galėtume pasijausti, kaip žmonės, netekę regėjimo dovanos.

SVEIKINAME!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų futbolo 5x5 zoninėse varžybose, laimėjus III-ąją vietą.
Komandos nariai:
Kristijonas Tarvydas, 7 kl.
Justinas Venckus, 7 kl.
Jomantas Venckus, 7 kl.
Paulius Petkus, 7 kl.
Matas Rupšlaukis, 7 kl.
Emilijus Bernotas, 7 kl.
Lukas Lomsargis, 5 kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame!

Edukacinė pamoka-spektaklis "Augame su M.K.Čiurlioniu"

Puiki edukacinė pamoka-spektaklis Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus Gimnazija mokiniams "Augame su M.K.Čiurlioniu". Dėkingi M.K.Čiurlionio fondui,muzikantėms ir artistei I.Bogdanovičiūtei.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15