Gerb. Tėveliai,

Maloniai kviečiame dalyvauti visuotiniame mokinių tėvų susirinkime, kuris vyks 2018 m. gruodžio  12 d. 14.00 val. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.    Paskaita „Vaikų ir tėvų santykiai“ (Pranešėja psichologė V. Benaitienė).
2.    2018-2018 m.m. I-ojo trimestro rezultatai (Pranešėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija  Vyšniauskienė)
3.    2018-2019 m.m. aktualijos.

Po visuotinio susirinkimo kabinetuose Jūsų lauks dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.

Direktorė     Loreta Pociuvienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono žaidynių štangos stūmimo varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg klasė;
Gabrielė Genionytė, Ibg klasė;
Aurimas Dulcas, IVag klasė;
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Dainius Kuizinas, Iag klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Armandas Ligutis, IIIbg klasė.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams I. ir K. Česaičiams. Linkime sėkmės kitame etape!

„LIETUVOS 100-METĮ PASITINKANT“ – PROTŲ MŪŠIŲ MARATONAS, SUVIENIJĘS ŽMONES MYLINČIUS LIETUVĄ BEI SAVO KRAŠTĄ

Šio renginio idėja kilo mums, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių komiteto nariams. Ilgai svarstėme, kaip išradingiau paminėti mūsų valstybės šimtmetį ir galiausiai nutarėme, kad turime susivienyti bei plėsti žinias apie mūsų šalį.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių komandą, 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų kaimo vietovių mokyklų žaidynių finalinėse svarsčių kilnojimo varžybose laimėjus III-iąją vietą.  Mantas Audinis savo svorio kategorijoje laimėjo I-ąją vietą, Jordanas Šiaudvytis ir Žilvinas Vaitiekus –III-iąsias vietas. Džiaugiamės, kad gimnazijoje turime labai stiprių vyrų, dėkojame jiems ir mokytojams Ilonai bei Kęstučiui Česaičiams.

Sveikiname!

Gimnazijos merginų komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių tarpzoninėse tinklinio varžybose, laimėjus I-ąją vietą, o vaikinų komandą –III-iąją vietą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos komandą iškovojusią I-ąją vietą salės futbolo "Atkurtai Lietuvai - 100" turnyre.

SVEIKINAME!

IIIbg klasės mokinį Tomą Vainorį Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, IVag klasės mokinę Gabrielę Jurgutytę - II-ąją vietą,   Iag klasės mokinius Augustiną Gečą ir Eigirdą Petkų – III-iąsias vietas. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Virginija Grygalienė. Ačiū už puikius rezultatus!

Mokinių ir jų tėvų dėmesiui!

Informuojame, kad dėl žymiai padidėjusio mokinių sergamumo gripu bei peršalimo ligomis ir siekiant išvengti šių ligų plitimo, pamokos 2018 m. sausio 30 - 2018 vasario 2 d. nevyks. Pagarbiai direktorė

Sveikiname!

Merginų ir vaikinų komandas,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąsias vietas bei mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose užėmus  II-ąją vietą. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniuose etapuose!

SVEIKINAME!

IVbg klasės mokinę Rolandą Čeponaitę Lietuvos mokinių lietuvių k. ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Valerija Markvat-Ežerinskė), IIIag klasės mokinį Roką Norbutą – II-ąją vietą (mokytoja Ligita Budriuvienė).

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą (mokytoja Neringa Toleikė) Dėkojame!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16