Ieškos forma
Logotipas Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

„Didžiuojuosi savo gimtąja kalba“

Vasario 28 dieną, minint Tarptautinę gimtosios kalbos dieną, 3a ir 4a klasės mokiniai lankėsi Pajūralio bibliotekoje. Čia vyko jaukus ir prasmingas renginys „Didžiuojuosi savo gimtąja kalba“, kuris subūrė mokinius į įdomias ir kūrybiškas veiklas.

 

Renginio metu mokiniai turėjo galimybę ne tik prisiminti lietuvių kalbos grožį ir turtingumą, bet ir pasitikrinti savo žinias įvairiose kūrybinėse bei loginiuose iššūkiuose. Jie rungėsi žodžių dėlionėse, sprendė kalbos galvosūkius, kūrė meniškus sakinius ir aiškinosi tarmiškų žodžių reikšmes. Ypač daug džiaugsmo mokiniams suteikė komandinis žaidimas, kuriame iš pateiktų žodžių reikėjo sukurti pasakojimą arba eilėraštį. Tai buvo ne tik smagus išbandymas, bet ir puiki proga lavinti kūrybiškumą bei kalbos jausmą. Renginio dalyviai džiaugėsi galimybe mokytis per žaidimą, stiprinti pagarbą gimtajai kalbai ir prasmingai praleisti laiką bendraminčių apsuptyje. Renginys užbaigtas prasmingu palinkėjimu – saugoti ir puoselėti lietuvių kalbą kaip neatsiejamą mūsų tapatybės dalį.
Už aktyvų dalyvavimą mokiniai buvo apdovanoti knygų skirtukais ir knygelėmis, papildžiusiomis klasės bibliotekėlę. Mokytojos taip pat neliko pamirštos – joms įteiktos knygos, kaip padėka už rūpestingą darbą ir mokinių įkvėpimą domėtis kalba.

Pradinių klasių mokytojos Daiva Palekienė, Aldona Jankauskienė

 
 
Slapukų valdymas
Ši svetainė naudoja slapukus
Šioje svetainėje naudojami būtinieji slapukai, o jums sutikus – ir analitiniai bei funkciniai / trečiųjų šalių slapukai. Jie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, analizuoti lankomumą ir teikti papildomas funkcijas. Daugiau informacijos.
Būtinieji slapukai (visada įjungti)

Būtini svetainės veikimui – negali būti išjungti.

Analitiniai slapukai

Naudojami lankomumo statistikai ir svetainės naudojimo analizei.

Funkciniai / trečiųjų šalių slapukai

Naudojami papildomoms funkcijoms, pvz., Google vertimui ar kitoms išorinėms paslaugoms.