Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

“NE ERASMUS, BET MAINAI”

AKCIJA “NE ERASMUS, BET MAINAI” – KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOJE. Lapkričio mėnesį visame Tauragės regione organizuojame akciją “NE Erasmus, bet mainai”, kurią inicijuoja Tauragės apskrities Europe Direct informacijos centras.

Akcijos tikslas - mažinti vartotojiškumą, neišmesti gerų nenaudojamų daiktų, nepirkti naujų, o dalintis, mainytis. Lapkričio 21-22 dienomis Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijoje vyko akcija "Ne Erasmus, bet mainai". Mokiniai „Mainų taškuose“ galėjo išsimainyti jau perskaitytas savo knygas, nebenaudojamus stalo žaidimus bei dėliones į kitų mokinių atneštas knygas, nebenaudojamus stalo žaidimus arba dėliones. Akcija gimnazijoje vykdomą pirmą kartą, todėl galėjo būti ir įvairiausių nesklandumų ar nesusipratimų. Bet iš klaidų visi mokomės. Ačiū tiems kas pasidalino savo perskaitytomis knygas, nebenaudojamais stalo žaidimais, dėlionėmis.

Matematikos mokytoja metodininkė, ekonomikos mokytoja Rasa Surblytė