Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Apie saugesnį internetą

2023 m. vasario 7-10 d. gimnazijoje vyko prevencinės pamokos skirtos paminėti 20-metį skaičiuojančią Saugaus interneto dieną. Ši diena žymima visame pasaulyje, tuo siekiama atkreipti mokinių ir tėvų dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, grėsmes ir pavojus, su kuriais kasdien susiduriame internete.

Per klasių valandėles ir užsiėmimų metu psichologė Laima Viskintienė ir socialinė pedagogė L. Ivanauskaitė-Bertašienė su 3-4 ir 5-tų klasių mokiniais kalbėjo, diskutavo, sprendė situacijas, peržiūrėjo filmukus susijusiais su saugaus interneto temomis. Tikimasi, kad mokiniai ateityje bus atsargesni su išmaniaisiais įrenginiais, saugos savo asmeninius duomenis. Naujos žinios leis tinkamai ir saugiai naudotis internetu.

Lina Ivanauskaitė-Bertašienė, socialinė pedagogė