Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Atstovės iš KTU pristatė studijas

Gegužės 16 d. per 5 pamoką gimnazijoje svečiavosi Kauno technologijos universiteto atstovės. Susitikimo tikslas – mokiniams pristatyti studijų galimybes KTU, konsultuoti studijų pasirinkimo klausimais, papasakoti apie studentų gyvenimą. Susitikimas vyko su 10-11 klasės mokiniais.

Iš pradžių vyko bendras KTU pristatymas, tuomet išsamiai pristatytos studijų krypčių grupės, iš kurių išplaukia net 41 studijų programos. Pateikti minimalūs rodikliai, siekiant mokiniams stoti į valstybės finansuojamas ar nefinansuojamas studijų vietas. Daugelį sudomino mentorystė ir tarptautinė patirtis, kurią gali įgyvendinti studentai ne tik Europoje, tačiau ir kituose žemynuose. Mokiniai galėjo susipažinti su universiteto teikiama finansine parama. Domino mokinius ir studentų laisvalaikis, gyvenimas bendrabučiuose, studijų erdvės.

Dėkojame KTU atstovėmis ir džiaugiamės bendradarbiavimu, kuris tikime tęsis ir toliau.

Lina Ivanauskaitė Bertašienė