Dėmesio! Keičiasi maršruto Šilalė – Kvėdarna – Lembas – Šilalė Nr. 9 tvarkaraštis.

Nuo 2023 m. gruodžio 4 d., Šilalės AP pradėjo eismą vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais, elektriniais autobusais. Dėl to nuo gruodžio 4 dienos keičiasi maršruto Šilalė – Kvėdarna – Lembas – Šilalė Nr. 9 tvarkaraštis.

Atkreipiame dėmesį, kad laikas ankstinamas ir nelieka kai kurių sustojimo vietų (po pietų nebevažiuoja į Bokštus, Užsienį). Todėl mokinius, važiuojančius šiais maršrutais prašome važiuoti mokyklos geltonuoju autobusiuku. Ryte, važiuojančių į mokyklą iš Drobūkščių, prašome rinktis važiuoti mokyklos geltonuoju autobusiuku (7.20 val. prie Drobūkščių bendruomeninių vaikų globos namų).

Pateikiame naujo Šilalės AP maršruto tvarkaraštį: