Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ELEKTRONINIS MOKINIO PAŽYMĖJIMAS (EMP) SU MOKĖJIMO FUNKCIJA

Informuojame, kad naujais 2023–2024 mokslo metais gimnazijos valgykloje bus diegiamas naujas kasos aparatas su programine įranga, kuris leis mokiniams už valgyklos paslaugas atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o elektroniniu mokinio pažymėjimu. Elektroninį mokinio pažymėjimą pirmą kartą nemokamai išduos gimnazija.

Pažymėjimas išduodamas moksleivio mokymosi įstaigoje laikotarpiui nuo vienerių iki ketverių metų:
1-oje, 5-oje, Ig klasėse – ketveriems mokslo metams;
2-oje ar 6-oje klasėse – trejiems mokslo metams;
3-oje, 7-oje, IIIg klasėse – dvejiems mokslo metams;
4-oje, 8-oje, IIg ir IVg klasėse – vieneriems mokslo metams.

Naudodamiesi pažymėjimu mokiniai už maitinimą gimnazijoje atsiskaitys be grynųjų pinigų. Valgykloje bus diegiama elektroninė atsiskaitymo sistema, mokiniui tereikės prie skaitytuvo priglausti pažymėjimą (panašiai kaip parduotuvėse atsiskaitome bekontaktinėmis mokėjimo priemonėmis). Jeigu nemokamą maitinimą gaunantys mokiniai norės papildomai nusipirkti užkandžių (vaisių, bandelių, kitų patiekalų, kurie neįeina į nemokamo maitinimo tos dienos komplekso sudėtį), jie galės tai padaryti, jeigu tėvai bus papildę kortelę pinigais „Tamo dienyno“ e. piniginėje.

Šių pažymėjimų gamybai reikalinga skaitmeninė nuotrauka, kurią galite įkelti užpildę registracijos formą:

Registracija elektroniniam mokinio pažymėjimui (EMP)

Nuotrauka gali būti fotografuojama foto studijoje, fotoaparatu, išmaniuoju telefonu.
Nuotraukos fonas turi būti vientisas ir šviesus. Be pašalinių daiktų, šešėlių, akinių stiklo ir rėmelių atspindžių. Nuotraukų asmens dokumentams pavyzdžius galite atsisiųsti čia (1,3 MB).

Pagal projektą „Atviros ekosistemos atsiskaitymams negrynaisiais pinigais bendrojo ugdymo įstaigų valgyklose kūrimas“ iš Šilalės rajono savivaldybės dalyvauja 6 mokyklos su savo turimomis 7 valgyklomis, kuriose bus diegiama elektroninė mokinio atsiskaitymo sistema. Plačiau apie projektą:

„Atviros ekosistemos atsiskaitymams negrynaisiais pinigais bendrojo ugdymo įstaigų valgyklose kūrimas“

Sekite naujienas

Atnaujinta: 2023-07-24