Folklorinių šokių šventė - varžytuvės „Patrepsynė - 2024"

Kovo 22 dieną Šilalės kultūros centre vyko folklorinių šokių šventė - varžytuvės „Patrepsynė - 2024". 1b klasės mokiniai su mokytoja Gražina Pameditiene ilgai plušėjo ir ruošėsi šiai šventei, kuri pirmokėliams buvo pirmoji.

Su nežinomybės pilnomis širdelėmis, tačiau vedami smalsumo, mokiniai savo programą rodė dideliam būriui žmonių, susipažino su šios šventės ypatybėmis, bei išbandė patys save – šokti prieš tokią gausybę žmonių reikia labai daug drąsos, ryžto bei užsispyrimo. Po visų pasirodymų mokiniai buvo apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.
Norėdami paminėti šį gražų, nuotykių, įspūdžių kupiną pirmąjį kartą šventėje, su mokiniais po varžytuvių nuvykome į piceriją, kurioje vaikai galėjo lengviau atsipūsti ir pasidalinti įspūdžiais vieni su kitais.
Norime kartu su mokiniais iš visos širdies padėkoti mokytojai Gražinai Pameditienei už mokinių paruošimą šventei, įdėtas pastangas ir tai, jog mokytoja nepaliaujamai puoselėja lietuvišką kultūrą ir leidžia mokiniams „prisiliesti“ prie tradicinių, lietuviškų liaudies šokių.

1b klasės mokytoja Danutė Audinytė