Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Išvyka į Pajūralio biblioteką

Kovo 15 dieną, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos  5a klasės mokiniai vyko į Pajūralio biblioteką, kurioje vyko projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ ir virtualaus žaidimo ,,Draugoteka" pristatymas.

Nuvykus į biblioteką mus pasitiko bibliotekininkės S. Pūdžemienė ir V. Matutienė, kurios ir pravedė edukaciją. Sveikinomės įvairiais būdais, susėdę į grupeles aiškinomės kokia yra draugotekos veikėja Klaudija. Po to darėme plakatus apie Klaudiją ir juos pristatėme. Sustoję į ratelį ir darėme rankų mankštą. Renginio pabaigoje buvome apdovanoti saldžiomis vaišėmis. Projektas labai patiko. Į mokyklą grįžome pilni įspūdžių ir labiau pažinę vieni kitus.

5a klasės mokinė G. Vasiliauskaitė