Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Jaunųjų maltiečių sąskrydis

Trumpai apie sąskrydį... Balandžio 23-24 dienomis mūsų mokyklos jaunieji maltiečiai dalyvavo kasmetiniame Lietuvos Jaunųjų maltiečių sąskrydyje Skuode. Šiais metais vyko jubiliejinis 25 -asis sąskrydis.

Jis ypatingas dar ir tuo, kad vyko seimo paskelbtais Jaunimo ir Savanorystės metais. Susitikę visi Lietuvos jaunieji maltiečiai dalijosi savanorystės patirtimi, diskutavo apie jaunimo įveiklinimą, linksminosi, dalyvavo socialinėje veikloje. Mūsų mokyklos jaunieji maltiečiai džiaugiasi susiradę daug naujų draugų, patyrę malonių akimirkų. Ilgam įsiminė sąskrydžio svečio- Vaido Valiukevičiaus-Shmookis įkvepiančios istorijos, linksmybės Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijoje iki paryčių, bendras Atvelykio šventimas su karo pabėgėliais iš Ukrainos.
 
Verutė Vaitkevičienė, Jaunųjų maltiečių vadovė