Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Konkursas „Temidė“

Šiemet, kaip ir kasmet, Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių  teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.

2023 m. kovo 16 d. įvyko I-asis teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapas, kuriame dalyvavo Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos šauni gimnazistų komanda „Žvaigždės“: IVg klasės mokiniai Neda Upertaitė, Eva Upertaitė, Neda Rimkutė, Eligija Kairytė, Edvinas Toliušis. Tarp 4 rajono mokyklų komandų mūsų mokiniai užėmė pirmą vietą.
2023 m. kovo 31 d. Šilalės Atviro jaunimo centre "Pulsas" įvyko II-asis teisinių žinių konkurso „Temidė“ etapas, kuriame puikiai pasirodė mūsų gimnazijos komanda „Žvaigždės“. Įvertinus ir susumavus apskrities 4 komandų dalyvių rezultatus, paaiškėjo, kad Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos komanda tapo nugalėtoja. Tuo labai džiaugėmės ir didžiuojamės. Nugalėtojų komandai teks garbė atstovauti tolesniame konkurso etape.
Dalyvavimas teisnių žinių konkurse „Temidė“ suteikė progą pademonstruoti savo teisines žinias, įgyti naujos patirties. Daug džiaugsmo suteikė tai, kad mokiniai užėmė garbingą ir pelnytą pirmą vietą apskrityje.

„Teisė kiekvienam“ mokytoja Lina Ivanauskaitė - Bertašienė