Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Pavėžėjimo pakeitimai nuo gegužės 9 dienos

NUO GEGUŽĖS 9 DIENOS KEIČIASI ŠIE MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO PO PAMOKŲ MARŠRUTAI:

Ankstinamas maršruto Žadeikiai – Kvėdarna – Paragaudis - Lembas – Kvėdarna – Žadeikiai, išvykimo laikas 14:10 val. (ankstesnis laikas buvo 15:10 val.). Keičiasi šio autobuso maršrutas. Nebelieka sustojimo vietų Paragaudis, Grimzdai, Lembas. Autobusas važiuos šiuo maršrutu: Kvėdarna – Kalnyčiai – Žadeikiai –Alkupis – Prapymas – Paymėžis. Maršrutinio autobuso vairuotojas K. Vyštartas.

Pastaba: autobusas veš ikimokyklinukus ir 1-6 klasių mokinius. Vyresnių klasių mokiniai į Žadeikių pusę bus vežami įprastu laiku, vairuotojas R. Jokužys.

Į Lembą – Grimzdus  – Paragaudį 15:10 val. vietoj maršrutinio autobuso veš mokyklinis geltonasis autobusas,  valst. nr. KNV665, Vairuotojas A. Bružas