Šventė ,,Bėgantys metai’’

,,Jeigu ši žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams’’. Tokiais žodžiais kovo 20 dieną prasidėjo Šilalės V. Statkevičiaus muziejuje rajono bendrojo ir spec. ugdymo įstaigų ugdytinių šventė ,,Bėgantys metai’’.

Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai Kajus (1a kl.), Danielius (4a kl.) ir Liutauras (4b kl.) deklamavo M. Vainilaičio ir K. Kubilinsko eilėraščius apie metų laikus, juos iliustravo. Šventei mokiniams padėjo pasiruošti specialiosios pedagogės, logopedės V. Paliakienė ir N. Brazauskienė. Šeštokė Meda ir septintokė Ugnė pagrojo ukulėlėmis ir padainavo daineles apie mokyklą, gamtą (vadovė muzikos mokytoja G. Pameditienė).
Šventės pabaigoje įteikti padėkos raštais ir saldžios dovanėlės bei ekskursija po muziejų, kurios metu mokiniai buvo supažindinti su V. Statkevičiaus muziejaus istorija, jo eksponatais.

Nijolė Brazauskienė, spec. pedagogė, logopedė