Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ PROJEKTINĖ DIENA

Birželio 15 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus  gimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų projektinė diena. Jeigu galvojate, kad matematika ir informacinės technologijos yra tik labai rimti mokslai, tai labai klystate.

Matematikoje ir informacinėse technologijose yra daug kūrybiškumo, logiško mąstymo ir fantazijos. Šiai teorijai įrodyti ir buvo skirta tiksliųjų mokslų projektinė diena.
Veiklos buvo ir mažam ir dideliam. Mokiniai kūrė ornamentus iš geometrinių figūrų, gamino erdvines figūras, koordinačių plokštumoje piešė įvairius objektus, kūrė matematinį kryžiažodį, žaidė „Laivų mūšyje“. Galėjo pasitikrinti jėgas greitajame skaičiavime, išmatuoti mokyklos teritorijoje esančius objektus ir apskaičiuoti jų perimetrus bei plotus, sukurti pristatymus apie žymius matematikus, skirtukus matematikos vadovėliui. 5-6 klasių mokiniai varžėsi matematiniame konkurse „Pasuk makaulę“. Pralaimėjusių nebuvo – visi pasisėmė naujų žinių bei įgūdžių ir puikiai praleido laiką.

Tiksliųjų mokslų metodinė grupė