Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Tradicinis pėsčiųjų naktinis žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“

Sausio 21-22 d. tarp kelių tūkstančių žygeivių būryje dalyvavo ir Kvėdarnos Jaunieji šauliai. Ypatingai sudėtingomis orų sąlygomis, siaučiant stipriai pūgai ir pučiant gausiam vėjui, visiems dalyviams teko nužingsniuoti 24,6 km.

Tačiau maršrute būta ir stotelių, kur žygeiviai galėjo trumpai pailsėti bei užkąsti. Pirmoji stotelė, žygeivių atokvėpiui buvo paruošta pajūryje ties Plazės ežeru. Antroji, su laužu ir palapine įrengta netoli Olando Kepurės skardžio, Pajūrio regioninio parko lankytojų centro aikštelėje. Trečioji stotelė, laukė prie pagrindinio tako į Melnragės paplūdimį. Galutinis žygio dalyvių tikslas – aikštelė prie centrinio Klaipėdos stadiono. Šiemet šis žygis buvo skirtas 1923 m. sukilimo dalyvio, Giruliuose žuvusio šaulio Antano Ubavičiaus atminimui. Jis tapo pirmąja šios karinės kampanijos auka.