Užsiėmimai „Mokomės bendrauti“
Spalio 21 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko psichologo užsiėmimai, kuriuos vedė psichologė – psichoterapeutė Loreta Gudienė. Pagrindinis užsiėmimo tikslas – mokyti tinkamai bendrauti klasės bendruomenę.
Užsiėmimuose 1b, 5 klasių mokiniai susipažino su bendravimo taisyklėmis , mokėsi pasitikėti savimi, sakė vieni kitiems padėkos žodžius bei stengėsi tinkamai į juos reaguoti. Lektorė akcentavo, kad bendravime labai svarbus akių kontaktas, o mandagumas ir šypsena yra geranoriškumo ženklas.
Tikimės, kad užsiėmimo metu įgytos žinios padės mokiniams lengviau bendrauti ir būti dėmesingiems vieni kitiems.
Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Vitalija Zaleckienė
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija


