„Kalėdiniai skaitiniai“

Prabėgus gražiausioms metų šventėms norisi pasidžiaugti renginiu vykusiu mūsų gimnazijoje.

Gruodžio 19-23 dienomis, visi pradinukai nuo 1 iki 4 klasės, per ilgąsias pertraukas dalyvavo bibliotekininkės Laimos Rupšienės ir socialinės pedagogės Linos Ivanauskaitės - Bertašienės organizuotoje iniciatyvoje „Skaityk ir gerą nuotaiką gaudyk“. Mokiniai deklamavo atmintinai išmoktus eilėraščius, skaitė kalėdines istorijas, eilėraščius, pasakas, minė mįsles, dainavo kalėdines daineles. Išklausius kūrinius mokiniai aptarė emocijas apie išgirstus kūrinius, dalijosi jausmais. Vaikai vaišinosi arbata ir imbieriniais sausainiais.

Dar kartą visi įsitikinome, kad skaitymas kuria gerą nuotaiką, kuria smagu pasidalinti su kitais.