Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Aš myliu savo kraštą

Balandžio 20 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje šventėje „Skaitymo iššūkiai. Aš myliu savo kraštą“, kuri vyko D. Poškos Baublių muziejuje, Bijotuose. 

Mokiniai skaitė, pasakojo, deklamavo kūrinius apie savo kraštą. Mūsų mokiniai pristatė Kazimiero Jauniaus klėtelės – muziejaus istoriją, pasakojo apie Padievaičio piliakalnį, velnio krėslą. Mokytoja Gražina P. kartu su mokine Ugne M. pakvietė bendrai dainai „Tu vėjo paklausk“. Renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis.
Po renginio visi dalyviai pasivaikščiojo po Bijotų parką, aplankė D. Poškos muziejų, pasiklausė muziejininkės Linos įdomių istorijų.

Mokytojos Virginija Paliakienė ir Nijolė Brazauskienė