Gamtos mokykloje

Giedrą penktadienio rytą, 3a klasės mokinukai, lankėmės Varnių regioninio parko gamtos mokykloje. Prabėgome kliūčių ir basų kojų taką. Lankytojų centre susipažinome su Varnių miestelio lankytinomis vietomis, atpažinome paukštelius, klausėmės jų giesmelių, žaidėme.

Gamtos mokykloje pasidžiaugėme gyvalazdėmis, stebėjome bebrų gyvenimo pristatymą. Vėliau, ekstremaliu keliu per pelkes, ėjome ieškoti bebro trobos. Suradome ir bebro namus ir užtvanką. Eidami per pievas, susipažinome su pievų augalais, medžiais, krūmais, urvais. Lūksto ežero smėlėtoje pakrantėje ieškojome gintarėlių, šiek tiek pabraidėm. Šiandienos patyriminė veikla natūralioje gamtoje, suteikė mums daugiau žinių apie gamtą, o kelionėje per pelkes, ugdėme bendravimo, ištvermės, pagalbos vienas kitam įgūdžius, įgijome naujos patirties.

3a klasės mokiniai ir mokytoja Angelė