Projektas „ Mokykla be tabako, mokykla su ateitimi“

2012 m. Projekto „ Mokykla be tabako, mokykla su ateitimi“  veikla padėjo formuoti mokinių vertybines nuostatas. Tai ilgas ir nuoseklus darbas, todėl šio uždavinio iš karto nepavyksta atlikti. Jį reikia nuolatos diegti jaunimui.  Mokiniai žiūrėjo filmą apie žalingus įpročius, diskutavo. Gimnazijos savanoriai, „Sniego gniūžtės„ nariai vykdė įdomią bei efektyvią veiklą. Įvairios paskaitos, praktiniai užsiėmimai padėjo labiau suprasti tabako daromą žalą žmogaus organizmui.

Akcijų, diskusijų metu rūkantys mokiniai buvo skatinami mesti rūkyti, o nerūkantys – nesusigundyti. Iš vykdytos akcijos  mokiniai sužinojo daugiau informacijos apie neigiamą tabako ir kitų psichotropinių įpročių poveikį žmogui. Taip pat buvo propaguojamas ir populiarinamas biotransportas, sveikas ir judrus gyvenimo būdas. Manome, kad šis projektas padėjo spręsti moksleivių laisvalaikio praleidimą, atitraukė nuo žalingų įpročių, gelbėjo ugdant naują ekologiškai sąmoningą kartą.