Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Europos diena 2022

Visi žino, kas yra Europos diena – tai diena, kai 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Ši diena tapo Europos Sąjungos gimtadienis. Lietuvoje Europos diena pradėta švęsti nuo 2002 metų.

Mūsų gimnazija jau savaitę iki šios dienos skyrė renginiams apie Europos Sąjungą. Mokiniai buvo supažindinami su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbūs klausimai. Jaunieji MEPA ambasadoriai klasėms pristatė Europos Sąjungos veiklos sritis, tikslus, istoriją, vertybes ir tolimesnius siekius. Šis pristatymas buvo skirtas mokiniams tinkamai pasiruošti ir paskatinti dalyvauti Europos egzamine. Džiugu, kad mokiniai sužinojo daug naujo ir įdomaus.

MEPA jaunoji ambasadorė Eva Upertaitė