Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Ištiesta pagalbos ranka

Sausio 17 dieną gimnazijos mokinių tarybos mokiniai vyko į gyvūnų prieglaudą Klaipėdoje VšĮ „Linksmosios pėdutės“.

Mokiniai jau nuo spalio mėnesio aukojo ir nešė įvairaus maisto, skanukų gyvūnų prieglaudose gyvenantiems gyvūnėliams. Kai kurie prie gyvūnų gerovės prisidėjo ir pinigine auka. Tai mokinių tarybos inicijuota akcija kuria, siekiama paminėti gyvūnų gerovės metus bei paremti gyvūnų prieglaudas, kuriose globą ir meilę gauna beglobiai gyvūnai. Taip mokiniuose ugdoma atsakomybė ir meilė ne tik savo auginamiems gyvūnams, bet ir namų neturintiems. Patiems mokiniams buvo įdomu susipažinti su prieglaudos gyvūnais, kurie yra tikrai prižiūrėti ir tvarkingi. Apžiūrėjome gyvūnų gyvenamąsias patogias ir jaukias patalpas. Įsitikinome, kad ši prieglauda orientuota į kokybišką, o ne kiekybišką gyvūnų globą. Šiuo metu prieglaudoje gyvena virš 60 gyvūnų.
Visi pripažinome, kad gera daryti gerus darbus ir padėti gyvūnams. Tikimės, kad ši akcija taps tradicija.


Socialinė pedagogė L. Ivanauskaitė-Bertašienė