Ieškos forma
Logotipas Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Įtaukties forumas „Skirtingi kartu“

Vakar mūsų gimnazijos atstovai dalyvavo Plungėje vykusiame įtraukties forume „Skirtingi kartu“, kuriame gilinomės į tai, kaip bendradarbiavimas tarp šeimos, mokyklos ir įvairių institucijų padeda atskleisti kiekvieno vaiko potencialą bendroje ugdymo aplinkoje.

Forumo metu klausėmės įkvepiančių pranešimų apie įtraukties vertę žmogui ir bendruomenei, susipažinome su Plungės specialiojo ugdymo centro patirtimi kuriant įtraukią ugdymo aplinką bei jautriais tėvų pasakojimais apie jų vaikų sėkmės patirtis. Diskusijoje apie įtrauktį kaip saugią ir auginančią mokyklos kultūros dalį gavome vertingų įžvalgų, kurias galėsime pritaikyti savo gimnazijos kasdienėje veikloje.
Ne mažiau svarbi patirtis – bendrystė ir ryšių mezgimas su kitų mokyklų, institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovais. Grįžtame praturtėję naujomis idėjomis, stipresniu tikėjimu įtraukiojo ugdymo prasme ir dar didesne motyvacija kurti mokyklą, kurioje kiekvienas mokinys jaustųsi priimtas, girdimas ir vertinamas.

Gimnazijos psichologė Laima Viskintienė

Slapukų valdymas
Ši svetainė naudoja slapukus
Šioje svetainėje naudojami būtini ir funkciniai slapukai. Šie slapukai užtikrina tinkamą svetainės veikimą ir leidžia gerinti naudotojų patirtį. Daugiau informacijos.
Būtinieji slapukai (visada įjungti)

Būtini svetainės veikimui – negali būti išjungti.

Funkciniai slapukai