Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis „Marš, marš, kareivėliai“

Lapkričio 23 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis „Marš, marš, kareivėliai“, skirtas Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti. Šį festivalį gimnazija organizuoja kartu su Šilalės meno mokykla ir Šilalės Švietimo pagalbos tarnyba.

Renginio organizatoriai džiaugiasi dalyvių gausa: į festivalį-konkursą šiemet atvyko apie 100 dainorėlių iš Šilalės rajono ir kitų Žemaitijos regiono mokyklų. Festivalyje buvo apdovanotos trys nominacijos - „Skambiausia lietuvių liaudies daina“, „Išraiškingiausia partizanų daina“ ir „Geriausia lietuvių autoriaus daina“. Visi dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir padėkomis . Už įsteigtas dovanas organizatoriai dėkoja šventės rėmėjui- Lietuvos kariuomenės Tauragės karo prievolės komplektavimo poskyrio seržantui Gedeminui Gedgaudui. Festivalio idėjos autorė ir puoselėtoja muzikos mokytoja Dalia Krasauskienė.