Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos krepšinio šimtmetį.

Gruodžio 20 d., mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos krepšinio šimtmetį. Šiai gražiai progai paminėti mokiniai būrėsi į komandas žaisdami 3x3 krepšinį, protmūšį apie krepšinio istoriją, taip pat savo jėgas išbandė tritaškių bei baudų metimo rungtyse.

Už prizines vietas bei dalyvavimą mokiniams atiteko šaunūs rėmėjų įsteigti prizai: nuo saldainių iki bilietų į krepšinio varžybas. Prizus įsteigė seimo narys Jonas Gudauskas, padovanojo net 20 bilietų į krepšinio rungtynes; „Žalgirio“ komandos krepšininkas, mūsų kraštietis Lukas Lekavičius padovanojo krepšinio kamuolius su „Žalgirio“ komandos žaidėjų parašais. UAB „Saldeta“ visus renginio dalyvius vaišino įspūdingu tortu, kuris ir vainikavo visą renginį.

Neda Upertaitė, gimnazijos prezidentė.

Nuoširdžiai dėkojame už inciatyvą ir idėją suorganizuoti renginį Lietuvos krepšiniui 100. Už tai tariame AČIŪ mūsų gimnazijos prezidentei Nedai Upertaitei ir jos komandai, mokytojai Daliai Krasauskienei, prizo steigėjai, komisijos narei mokytojai Laimai Nagevičienei (prizas 100 „krepšinio kamuolių" ), fizinio ugdymo mokytojams Džiugui Raudoniui, Mildai Galdikaitei Mikašauskienei ir Artūrui Žymančiui. ir aišku tariame ačiū mokiniams, kurie nepabijojo slidaus ir „ekstryminio" kelio atvyko į mokyklą ir dalyvavo renginyje.

 #Žalgiris #Lietuvoskrepšiniui100 #LukasLekavičius #JonasGudauskas #Saldeta