Patrepsynė - 2024

Kovo 22 dieną linksmai nuaidėjo, nuvilnijo folklorinių šokių šventė -varžytuvės „Patrepsynė - 2024". Šiose varžytuvėse, jau trečią kartą iš eilės, dalyvavo ir etnografinio  būrelio „Vėrinėlis“ keturios šokėjų poros.

Du metus šokome pradedančiųjų kategorijoje, o šiais metais jau dalyvavome pažengusiųjų kategorijoje. Vaikai jau gerokai paaugo, ne tik ūgiu, bet ir savo patirtimi. Smagu, kad į ketvertus atrinko dvi mūsų būrelio poras. O vieną porą atrinko net dviejuose šokiuose.
Tiek daug vaikų ir jaunimo, pasipuošusio tautiniais rūbais, vaizdas nuostabus! Smagiai pašokome, pabendravome su kitų mokyklų šokėjais.
Linkiu savo šokėjėliams toliau mylėti, puoselėti lietuvių liaudies šokius ir tobulinti įgytus gebėjimus.
Ačiū mokinukams už kantrybę, atiduotas jėgas, pastangas, šypsenas, bendrystę. Ačiū tėveliams už rūpestį ir palaikymą.

Būrelio „Vėrinėlis" vadovė Angelė Grikšienė