Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
PASITIKO PAVASARĮ SU JUDESIU IR GERA NUOTAIKA

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija nuo 2019 m. prisijungė prie Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo, kuris šiemet mini veiklos 30-metį. Kadangi fizinis aktyvumas yra vienas iš sveikatą stipinančių veiksnių, balandžio 20 dieną pradinių klasių mokiniai gimnazijos stadione susirinko į bendrą fizinio ugdymo pamoką. Su judėjimo džiaugsmu ir geromis emocijomis mokiniai atliko sportines užduotis, iš sporto inventoriaus dėliojo jubiliejinį skaičių „30“.

Visur patyčioms STOP!!!

Kiekvieną dieną mus lydi skirtingos situacijos, kai kurios mums patinka, sukelia gerus jausmus, kai kurios priešingai – nepatinka, verčia sunerimti ir būna, kad nedrąsu apie tai kalbėti. Kovo mėnuo paskelbtas SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ, todėl šį mėnesį skyrėme ypatingą dėmesį pokalbiams, diskusijoms, atvirumui klasės valandėlėse. Visur kalbėjome ir kalbėjomės  apie patyčias, netinkamą elgesį, patiriamus įvairius jausmus ir emocijas.

„Makaronų tiltai“ Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje

Kovo 31 d. mūsų gimnazijos mokinių  komandos sudarytos iš 7a, 8a ir IIag klasių mokinių vyko į Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją. Į šią gimnaziją buvome pakviesti dalyvauti Vilniaus TECH čempionate „Makaronų tiltai“. 

Konkursas „Temidė“

Šiemet, kaip ir kasmet, Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių  teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.

EUROPOS PINIGŲ SAVAITĖ GIMNAZIJOJE

Kasmet, kovo mėnesį, daugiau kaip 20 šalių, organizuojama šimtai renginių, skatinančių finansinį raštingumą Europoje. Taip Lietuvos bankų asociacija ir jos nariai aktyviai skatina finansinį švietimą. Šiemet Europos pinigų savaitė prasidėjo kovo 20 d. Prie organizuojamų renginių prisijungė ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija.

„STEAM - rytojaus pasaulio kūrėjams 2"

Kovo 17 d., Ig, IIg ir IIIg klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje-praktikume Tauragės STEAM centre „STEAM - rytojaus pasaulio kūrėjams 2" . Konferencijoje mokiniai išklausė įvairių sričių mokslininkų pranešimus, atliko įvairius praktinius darbus:  „Nuo genų baltymų link...”, „Paviršinio vandens kokybės nustatymas”.

Teisinių žinių konkursas ,,Temidė”

Trečiadienį, kovo 16 d., IV g klasės mokiniai Neda Upertaitė, Eva Upertaitė, Eligija Kairytė, Neda Rimkutė, Edvinas Toliušis dalyvavo teisinių žinių konkurse ,,Temidė”, kuris vyko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje.

Knygnešių diena

Šiandien minime Knygnešių dieną. Kvėdarnos kultūros namuose ją minėjome išklausydami pranešimą apie mūsų krašto knygnešį Petrą Kavaliauską, kurį pristatė provaikaitė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jurgita Skurdelienė.

Išvyka į Pajūralio biblioteką

Kovo 15 dieną, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos  5a klasės mokiniai vyko į Pajūralio biblioteką, kurioje vyko projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ ir virtualaus žaidimo ,,Draugoteka" pristatymas.

„Kibernetinis saugumas = raketų mokslas?“

Kovo 15 dieną į gimnazija atvyko viešnia iš projekto Empowering Girls -  Sigita Jurkynaitė, Nord Security informacijos apsaugos vadovė. Šis projektas skirtas  skatinti  mokinių susidomėjimą technologijų, inžinerijos ir verslo sričių galimybėmis. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19