Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Jaunieji šauliai dalyvavo Laukuvos miestelyje vykusiame sąskrydyje

Lapkričio 18-19 d. Kvėdarnos jaunieji šauliai kartu su kitais rajono jaunaisiais šauliais dalyvavo Laukuvos miestelyje vykusiame sąskrydyje. Jame vyko daug sportinių varžybų, iš kurių jaunieji šauliai parsivežė medalių.

Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. gim. ir jaunesnių) varžybos

Džiaugiamės ir sveikiname mūsų sportininkus, 2022-2023 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. gim. ir jaunesnių) varžybose, užėmusius 🥇1️⃣ vietą🏆. Sveikiname ir dėkojame fizinio ugdymo mokytojams už auklėtinių treniravimą, o mokiniams už ištvermę ir pergalę.

“NE ERASMUS, BET MAINAI”

AKCIJA “NE ERASMUS, BET MAINAI” – KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOJE. Lapkričio mėnesį visame Tauragės regione organizuojame akciją “NE Erasmus, bet mainai”, kurią inicijuoja Tauragės apskrities Europe Direct informacijos centras.

„Globalaus švietimo savaitė“

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJA PRISIJUNGĖ PRIE GLOBALAUS ŠVIETIMO SAVAITĖS 2022 metais lapkričio 14–20 dienomis visame pasaulyje minima „Globalaus švietimo savaitė“. Šią akciją jau 24-ąjį kartą inicijuoja Šiaurės-Pietų centras prie Europos Tarybos. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė susitelkti ir tapti pasaulinių pokyčių dalimi dalyvaujant Iššūkių savaitėje „ESU atsakingas“.

Nuolatinis mokinių pavežėjimo grafikas

Nuolatinis mokinių pavėžėjimo grafikas. Laikai ir maršrutai nesikeičia, lieka tokie patys.

Mokinių pavežėjimas rugsėjo 5-9 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 5-9 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 2 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 2 dieną.