Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Tarptautinė Vaikų gynimo diena

Birželio 1 dieną minima Tarptautinė Vaikų gynimo diena visame pasaulyje. Todėl šią dieną Vaiko gerovės komisijos nariai inicijavo akciją „Ko SAU linkiu”.

Susitikimas su diplomate R. Beinoriūte

Penktadienį mūsų gimnazijoje lankėsi Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje dirbanti, atašė Rūta Beinoriūtė. Kraštietė mokiniams pasakojo apie Europos Sąjungą ir supažindino su diplomatų veikla. Europos Sąjunga sėkmingai gyvuoja daugiau nei 70 metų.

Nuaidėjo...

Kažkada suskambęs ir pakvietęs į pirmą pamoką, šį kartą gimnazijos abiturientams suskambėjo paskutinį syk, pakviesdamas į jau paskutinę mokyklinę pamoką. Pamoką, kurioje dar paraštėse sužymimos klaidos, ištaisomas uždavinys ar įrašoma n raidė. Dabar jau į gyvenimo pamokas kviečia suaugusiųjų pasaulis. Sėkmės jums, mūsų mieli abiturientai, ir egzaminuose, ir gyvenime...

Išvyka po Šilalės rajoną

3a klasės mokiniai, gegužės 25 dieną vyko į kultūrinę - pažintinę išvyką  po Šilalės rajoną. Aplankėm S. Girėno tėviškę, virtualiai skridom parasparniu. Lankėme Girdiškės bažnyčią su medžio altoriais. 

Lietuvių literatūros ir istorijos pamokos Priekulėje

Tiek per literatūros pamokas, tiek per istorijos pamokas labai svarbu kalbėti apie tautinę tapatybę. Ją galime išsaugoti vartodami ir puoselėdami gimtąją kalbą. Problema ta, kad gyvendami globaliame pasaulyje, svetimoje aplinkoje ją neretai pamirštame. Šnekėdami vis dažniau pasitelkiame svetimybes, žargonus, vulgarizmus, kurių reikėtų vengti norint išsaugoti savo kalbos grožį.

Žinių niekada nebus per daug

Gegužės 23 dieną Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos 8ab klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje diskusijoje „Vartotojų teisių apsauga ES: praktiniai patarimai“. Jos metu Europos vartotojų centro vyresnioji specialistė M. Akulevičienė pristatė informaciją apie vartotojų teises bei pareigas ir kur kreiptis pakliuvus į sukčių pinkles.

Šilo gegužinėje

Penktadienio (05-19) vakarą, būrelio „Vėrinėlis" 3 poros dalyvavo respublikinėje Šilo gegužinėje, Šilalės pušyne.

Gegužės 17 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 4b klasės mokiniai lankėsi Pajūralio bibliotekoje.

Mokiniai susipažino su lėktuvėlių paroda, žiūrėjo filmą apie „Lituanicos” skrydį, o vėliau dalyvavo edukacijoje „Skriski, skriski, lėktuvėli...”, kurios metu iš nebenaudojamų daiktų gamino lėktuvėlius.

Gamtos mokykloje

Giedrą penktadienio rytą, 3a klasės mokinukai, lankėmės Varnių regioninio parko gamtos mokykloje. Prabėgome kliūčių ir basų kojų taką. Lankytojų centre susipažinome su Varnių miestelio lankytinomis vietomis, atpažinome paukštelius, klausėmės jų giesmelių, žaidėme.