1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
SVEIKINAME

Sveikiname mokinių komandą  Europos parlamento informacijos biuro organizuotame „Euroscola“ konkurse tapus nugalėtojais. Komandą sudarė: Kotryna Kerpytė, Rolanda Čeponaitė, Justas Palekas, Vygantė Tilmantaitė, Dovydas Savickis, Diana Viržintaitė,  Indrė Trijonytė, Lukas Česaitis, Rita Vainorytė, Aurelija Bernotaitė. Dėkojame mokytojai Daivutei Norbutienei už komandos paruošimą. AČIŪ!

STUDFESTAS 2016

Š.m. spalio 14 d. ankstyvą ir šaltą rytą Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus nemaža dalis gimnazinių klasių mokinių vyko į unikalią konferenciją-festivalį ,,Studfestą“  sužinoti sėkmingo gyvenimo formulę. Vilniaus „Siemens arenoje“ vykęs renginys buvo  skirtas aukštesniųjų klasių mokiniams ir savęs ieškantiems studentams.

NEATLYGINTINA KRAUJO DONORYSTĖ

Spalio 14-ą dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pedagogai, personalas, mokiniai, jų tėvai, bei visa miestelio bendruomenė prisidėjo prie kilnios bei labai naudingos akcijos – neatlygintinos kraujo donorystės. Žinome faktą, kad vieno donoro paaukotas kraujas gali išgelbėti 3 gyvybes, bet šiandieną, donorų buvo ne vienas, o net 40! Didžiulį ir labai nuoširdų ačiū tariame visiems donorams, bei nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojams, kurie visus pasitiko šiltai ir nuramino išsigandusius savo plačiomis šypsenomis!

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Spalio 5-ąją minima Tarptautinė mokytojo diena. Ši šventė turi gilias tradicijas ir mūsų gimnazijoje. Šią dieną mokytojai turi galimybę atitrūkti nuo kasdienybės: pamokas už juos  veda IV-okai gimnazistai, todėl lieka laiko pabendrauti  su kolegomis prie kavos puodelio. Linksma buvo ir šventėje aktų salėje.

,,Sveikatos ABC“

Gimnazijoje  vykdoma  Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014-2018 metų programa ,,Žinau, renkuosi“.  Programos tikslas- ugdyti mokinių valią, atsakomybę, stiprinti ne tik sveikatą, bet ir vaiko asmenybės atsparumą žalingiems įpročiams.

RUGSĖJO 26-OJI - EUROPOS KALBŲ DIENA

Rugsėjo 26-ąją Europos Sąjungoje švenčiama Europos kalbų diena. Mūsų gimnazijoje šią dieną vyko projektinė diena. Ją organizavo užsienio kalbų metodinės grupės mokytojai. Iš anksto kiekvienai klasei buvo paskira valstybė apie kurią jie turėjo surinkti informaciją.

Gabių moksleivių ir studentų paramos bei skatinimo programa

Šilalės rajono savivaldybės administracija vykdo Šilalės rajono gabių moksleivių ir studentų  paramos bei skatinimo programą. Pretendentus kviečiame teikti prašymus Savivaldybės merui.

Minėjome „Dieną be automobilio“

Rugsėjo 22 dieną pasaulyje minima diena be automobilio. Mūsų gimnazija prisidėjo prie šios akcijos. Visi atvykusieji dviračiais ar  pėsčiomis buvo paženklinti ženkleliais „Ačiū, kad tausojate mūsų gamtą“, apdovanoti atšvaitais. Džiugu, kad  buvo mokinių ir mokytojų, kurie būtent šią dieną atėjo pėsčiomis, atvyko dviračiais, o  neatvažiavo automobiliais. Ši akcija naudinga ne tik gamtai, bet ir žmogaus sveikatai.

FLEX Programa

FLEX programa suteikia nepakartojamą galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose 2017-2018 mokslo metais. Dalyvavimas yra nemokamas!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14