Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Martynas Jurgutis, IIbg kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Dominykas Būdvytis, Iag kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.

NACIONALINĖS TEISĖS ŽINIŲ OLIMPIADOS FINALAS

2018 m. balandžio 27 dieną Mykolo Romerio universitete įvyko Nacionalinės teisinių žinių olimpiados finalas, kuriame dalyvavo pilietiškumo pagrindų mokytojos Linos Ivanauskaitės-Bertašienės lydimos mūsų gimnazijos mokinės Juventina Pėlikytė, Ibg ir Ieva Šiaudvytytė, II ag. Olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Šiemet dėl nugalėtojų vardo rungėsi virš 300 moksleivių iš visos Lietuvos.

Sveikiname​!

Sveikiname gimnazijos merginų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos narės:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg kl.
Monika Jurkutė, Ibg kl.
Gita Mauricaitė, Ibg kl.
Gabrielė Genionytė, Ibg kl.
Simona Pociūtė, 8a kl.a
Ernesta Jančiauskaitė, IIag kl.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai I. ir K. Česaičiai. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniame etape!a

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandas, 2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kroso varžybose, užėmus II-ąsias vietas.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių virvės traukimo varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Rokas Audinis, IVag klasė;
Mantas Audinis, IVag klasė;
Martynas Kiūdys, IVag klasė;
Žilvinas Vaitiekus, IVbg klasė;
Tomas Kvietkus, IVbg klasė.

Ačiū mokiniams ir mokytojai  Česaitienei! Sėkmės kitame etape!

Pirmieji Jaunųjų Maltiečių mokymai gimnazijoje

Susibūrus nemažai,  rimtai apsisprendusiai bei subrendusiai „didesniems“ darbams Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Jaunųjų Maltiečių grupei, bei jų vadovėms Verutei Vaitkevičienei ir Virginijai Paliakienei, sulaukėme pirmojo Jaunųjų Maltiečių Centrinio biuro mokymų komandos narių vizito. Svečių atvykimo tikslas – susipažinti su gimnazistų vykdomomis savanoriškomis veiklomis, laisvalaikiu, bendradarbiavimu su kitomis organizacijomis. Svečiams rūpėjo  išgirsti savanorių lūkesčius būnant  oficialioje Maltos Ordino pagalbos tarnybos (MOPT) Asociacijoje , pasidalyti patirtimi. Mokymų komandos atstovai buvo pasiruošę atskleisti tarpusavio bendravimo ypatumus, patarti kaip užmegzti ryšį su senjorais ir negalią turinčiais žmonėmis.

Išskirtinė paukščių stebėjimo patirtis

Mūsų gimnazija šiais metais dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro vykdomame projekte  „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.
 2018 m. gegužės 17 d. su mokyklos 5 ir 7 klasių mokiniais vykome edukacinės programos „Paukščių atpažinimas ir stebėjimas“ renginį Nemuno deltos regioniniame parke Sausgalvių kaime Šilutės rajone.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Šilalėje vyko I-asis teisinių žinių konkurso "Temidė" etapas, kuriame dalyvavo 7 komandos. Mūsų mokyklos komandą sudarė II-IV klasių gimnazistės: Ugnė Košinskaitė, Vesta Jakaitė, Ieva Šiaudvytytė, Greta Zakaraitė, Karolina Šerpetauskaitė.

Konkursas „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai‘‘

Mūsų gimnazijos  5 klasės mokinė Emilija Matiaš ir šeštos klasės mokinys Kazimieras Jakas  dalyvavo respublikiniame mokinių meninės raiškos konkurse  „Mano gražiausi žodžiai Lietuvai“, skirtame Lietuvos atkūrimo 100-iui paminėti. Rašinėlio  tema - Lietuva, jos gamta, žmonės. Kūrinėlyje turėjo atsispindėti vaiko mintys apie gražiausią miestą, gatvę, mokyklą, vietovę, upelį, kalną, gamtą ar gerą (galbūt žinomą) žmogų.

Varžytuvės „Atverk tautos lobynų gelmes“ ir „Tarmių lobynai“

Puikus  renginys – varžytuvės  „Atverk  tautos  lobynų  gelmes“  ir  „Tarmių  lobynai“  balandžio 17 d. vyko  Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus  gimnazijoje. Skambėjo  liaudiška  muzika, dainos, šokiai, žemaitiška ir  pamario  krašto  tarmė. Sulaukta  svečių  iš  Gargždų, Šilutės, Plungės, Tauragės, Mosėdžio, Obelyno, Pagėgių mokyklų. Vertinimo  komisijai  vadovavo Stanislovas  Kavaliauskas  iš  TV laidos  „Gero  ūpo“,  o  patį  konkursą  organizuoja  Lietuvos  mokinių  neformaliojo  švietimo  centro  etnokultūrinio  ugdymo  skyrius.  Ačiū  visiems  padėjusiems  ruošti  šį  renginį  ir  mūsų  gimnazijos  7 kl.  komandai.
Muzikos  mokytoja Dalia Krasauskienė.