1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Sveikiname!

IIbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje rajone laimėjusią I-ąją vietą. (Mokytoja G. Daunienė)

Sveikiname gimnazijos merginų komandą: Gabrielę Jurgutytę, IIag
Linitą Toliušytę, IIag
Airidą Būdvytytę, Iag
Aureliją  Buciūtę, 8b
Gabrielę Genionytę, 7
Gitą Mauricaitę, 7
Gabrielę Buciūtę,6b
iškovojusią pirmąją vietą 2015-2016 mokslo metų Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio tarpzoninėse varžybose.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos 4bg klasės mokinį Viktorą Urbį, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninio etapo nugalėtoją (mokytoja L. Budriuvienė).

Dovana - Dionizo Poškos muziejaus pažinimas

Lietingą ir vėjuotą sausio 27 - osios rytą aštuoniolika kraštomanų kartu su būrelio vadove Ligita Budriuvienė išsirengė į pirmąjį Lietuvos muziejų - Baublius. Už galimybę nemokamai susipažinti su Dionizo Poškos suformuota kūltūrine vieta kraštomanai dėkoja Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejui ir jo direktorei Sonetai Būdvytienei. Nors Bijotuose įsikūręs muziejus yra Šilalės rajono teritorijoje, dauguma kraštomanų čia lankėse gana seniai (kai kurie tik prieš 12 metų), tad ekskursijos metu su muziejaus istorija beveik visi galėjo susipažinti it lankydamiesi pirmąsyk.

Sveikiname

IVbg klasės mokinį Viktorą Urbį Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje rajone ir Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse rajone laimėjusį I-ąsias vietas.

Sveikiname

IIbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje rajone laimėjusią II-ąją vietą.

Sveikiname

IIIbg klasės mokinę Kotryną Kerpytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje rajone laimėjusią III- iąją vietą.

Sveikiname

Sveikiname gimnazijos merginų komandą:
Gabrielę Jurgutytę, IIag
Linitą Toliušytę, IIag
Airidą Būdvytytę, Iag
Aureliją  Buciūtę, 8b
Gabrielę Genionytę, 7
Gitą Mauricaitę, 7
Gabrielę Buciūtę, 7
iškovojusią pirmąją vietą 2015-2016 mokslo metų Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio zoninėse varžybose.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19