Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Pavėžėjimo pakeitimai nuo gegužės 9 dienos

NUO GEGUŽĖS 9 DIENOS KEIČIASI ŠIE MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO PO PAMOKŲ MARŠRUTAI:

Jaunųjų maltiečių sąskrydis Skuode.

Trumpai apie sąskrydį... Balandžio 23-24 dienomis mūsų mokyklos jaunieji maltiečiai dalyvavo kasmetiniame Lietuvos Jaunųjų maltiečių sąskrydyje Skuode. Šiais metais vyko jubiliejinis 25 -asis sąskrydis.

Konferencija „Antikos pasaulis ir žmogus“

Š.m. balandžio 26 d. mūsų gimnazijos II a ir II b klasių I grupės gimnazistai kartu su lietuvių kalbos mokytoja V. Markvat-Ežerinskė konferencijoje „Antikos pasaulis ir žmogus" ieškojo savo Ariadnės siūlo, t.y. atsakymo į klausimą, kaip modernaus pasaulio jaunuoliui ištrūkti iš beprasmybės labirinto.

Puikus pasirodymas „Temidėje“

Šiemet, kaip ir kasmet, Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.

Mokyklos parke nauji namai paukšteliams

Artėjant Žemės dienai, gimnazijoje paskelbėme akciją „Padovanok paukšteliui namus". Labai džiugu, kad mokiniai bei jų tėveliai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje - sulaukėme net 17 inkilų.

Paminint kovo 11-ąją Jaunieji šauliai dalyvavo protmūšyje.

Kovo 9 d. paminint Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, 703-iosios kuopos Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos I atskirojo būrio jaunieji šauliai dalyvavo protmūšyje.

Kovo 11-oji - Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena - mes šiandien turime labai daug - laisvą Lietuvą.

Kovo 11-oji - Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena - mes šiandien turime labai daug - laisvą Lietuvą. Šių dienų realijose svarbiausia, kad tokia ir liktų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais 🇱🇹.

Tradicinis pėsčiųjų naktinis žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“

Sausio 21-22 d. tarp kelių tūkstančių žygeivių būryje dalyvavo ir Kvėdarnos Jaunieji šauliai. Ypatingai sudėtingomis orų sąlygomis, siaučiant stipriai pūgai ir pučiant gausiam vėjui, visiems dalyviams teko nužingsniuoti 24,6 km.

Pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu”

Sausio 8d. Kvėdarnos jaunieji šauliai dalyvavo 30-ąjį kartą Vilniuje vykusiame pagarbos bėgime ,,Gyvybės ir mirties keliu", kuriame įveikė 9km atstumą. Šiuo pagarbos bėgimu buvo pagerbtos Sausio 13-osios įvykių aukos. Taip pat jaunieji šauliai gavo progą susitikti su dabartiniu seimo nariu – Jonu Gudausku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21