1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Pasaulinė pinigų savaitė

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJE PRISIJUNGĖ PRIE PASAULINĖS PINIGŲ SAVAITĖS
Pasaulinė pinigų savaitė skirta įvairaus amžiaus vaikams ir jaunimui. Jos tikslas – suburti jaunus žmones kalbėti apie finansus, skatinti pagerinti savo finansinį raštingumą, kviesti mokytis išmintingai elgtis su pinigais, priimti racionalius finansinius sprendimus. 2024 m. kovo 18–24 dienomis Pasaulinės pinigų savaitės šūkis „Apsaugok savo pinigus – užsitikrink ateitį“.

Patrepsynė - 2024

Kovo 22 dieną linksmai nuaidėjo, nuvilnijo folklorinių šokių šventė -varžytuvės „Patrepsynė - 2024". Šiose varžytuvėse, jau trečią kartą iš eilės, dalyvavo ir etnografinio  būrelio „Vėrinėlis“ keturios šokėjų poros.

Šventė ,,Bėgantys metai’’

,,Jeigu ši žemė kam priklauso, tai pirmiausia, žinoma, vaikams’’. Tokiais žodžiais kovo 20 dieną prasidėjo Šilalės V. Statkevičiaus muziejuje rajono bendrojo ir spec. ugdymo įstaigų ugdytinių šventė ,,Bėgantys metai’’.

Pasaulinė Žemės diena

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje viešėjo Pagramančio regioninio parko lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė.

Savanoriai iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų 308 pėstininkų kuopos

Kovo 20-ąją, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją aplankė savanoriai iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų 308 pėstininkų kuopos. Buvęs mūsų gimnazijos mokinys Darius Kazlauskis ir Modestas Stonys pasidalijo asmeninėmis patirtimis bei išsamiai pristatė kasdienę karių pratybų rutiną, pabrėždami fizinio ir psichologinio pasirengimo svarbą.

Jaunieji MEPA ambasadoriai

Kovo 15-tąją, Kvėdarnos jaunieji  MEPA ambasadoriai vyko į Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnaziją susitikti su kitomis komandomis iš Pajūrio ir Šilalės gimnazijų.

Lietuvos žydų gelbėtojų diena

Kovo 15 d. minima Lietuvos žydų gelbėtojų diena. Diena į atmintinų dienų įstatymą įtraukta 2022 m. Minint šią  dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Šilalės V. Statkevičiaus muziejaus direktorius A. Ivinskis bei muziejininkė E. Merkelienė.

Lietuvos laisvės renginiai mūsų gimnazijoje

Lietuva, kai aš tave tariu —
Prieš akis sumirga raštų raštai,
Ir pilna padangė vyturių,
Ir linų žydėjimas be krašto...
B. Brazdžionis

NATO kariai iš Vokietijos, Nyderlandų, Čekijos ir Lietuvos

Trečiadienį, kovo 6 d.  Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje lankėsi NATO kariai iš Vokietijos, Nyderlandų, Čekijos ir Lietuvos. Tai buvo nereali istorijos, pilietiškumo bei anglų kalbos pamoka. Taip pat, paminėjome Lietuvos narystės NATO 20-ąsias metines.

100 dienų iki egzaminų.

Dar norisi vaikiškai pašėlti, išmokti tai ko dar neišmokai, perkaityti tai kam vis nebuvo laiko. Liko finišo tiesioji, kad užbaigti mokyklinį gyvenimo etapą. Liko 100 nepaprastų, kupinų nerimo dienų.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21