1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Kovo 11-oji - Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena - mes šiandien turime labai daug - laisvą Lietuvą. Šių dienų realijose svarbiausia, kad tokia ir liktų. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais 🇱🇹.

Tradicinis pėsčiųjų naktinis žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“

Sausio 21-22 d. tarp kelių tūkstančių žygeivių būryje dalyvavo ir Kvėdarnos Jaunieji šauliai. Ypatingai sudėtingomis orų sąlygomis, siaučiant stipriai pūgai ir pučiant gausiam vėjui, visiems dalyviams teko nužingsniuoti 24,6 km.

Pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu”

Sausio 8d. Kvėdarnos jaunieji šauliai dalyvavo 30-ąjį kartą Vilniuje vykusiame pagarbos bėgime ,,Gyvybės ir mirties keliu", kuriame įveikė 9km atstumą. Šiuo pagarbos bėgimu buvo pagerbtos Sausio 13-osios įvykių aukos. Taip pat jaunieji šauliai gavo progą susitikti su dabartiniu seimo nariu – Jonu Gudausku.

Kalėdinė mankšta su linksmuoliu Kalėdiniu nykštuku

Gruodžio 23 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ir Pajūralio skyriaus kiemeliuose per pertraukas vyko Kalėdinė mankšta su linksmuoliu Kalėdiniu nykštuku. Šios pertraukos tikslas – skatinti vaikų ir mokyklos bendruomenės fizinį aktyvumą. Aktyvią pertrauką organizavo ir vykdė fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja Milda Galdikaitė – Mikašauskienė.

Kalėdinis kvadratas ir linksmosios kalėdinės estafetės

Gruodžio 20 – 23 dienomis fizinio ugdymo pamokos vyko kitaip. 5 – 7 klasių mokiniams buvo organizuojamas kalėdinis kvadratas ir linksmosios kalėdinės estafetės. Mokiniai ne tik aktyviai sportavo, bet ir sukūrė kalėdinę nuotaiką.

Kalėdinis sveikinimas gimnazijos bendruomenei

Artėjančių Kalėdų proga visai gimnazijos bendruomenei linkime jaukių, šiltų, stebuklingų ir smagių švenčių, kad šviesa ir ramybė aplankytų Jūsų namus. Tegu šventinė nuotaika įkvepia naujiems pokyčiams ir geriems darbams. Linksmų šventų Kalėdų ir Naujųjų metų.

Jaunųjų matematikų konkursas „Žiburys – populiarinkime matematiką“

Dėkojame Gedminai Liutkutei, Eimantui Audiniui, Džiuljenai Šlajutei, Aivarui Vanagui, Nedai Upertaitei, Godai Pužaitei, Edvinui Toliušiui, Ugnei Bronislovaitytei ir Nedai Rimkutei už dalyvavimą Lietuvos jaunųjų matematikų konkurse „Žiburys – populiarinkime matematiką“.

Aplankė Kalėdų senelis

Šiandien mūsų gimnazijoje vyravo Kalėdinė nuotaika. Į gimnaziją rinkosi kalėdiškai pasipuošę mokiniai.

Kūrybinė paroda

Gimnazijos I aukšto fojė papuošė autorinių darbų paroda „Arčiau tikslo...“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21