Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Europos kalbų diena

Nuo 2001 m. kiekvienais metais visoje Europos Sąjungoje rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena, skirta ES kalboms.

Informacija tėvams apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos

Kas žinotina tėvams apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos
Tėvams kyla daug klausimų apie vaikų nuo 12 metų skiepijimą: ar verta skiepyti, koks galimas šalutinis skiepo poveikis, ar vakcinos saugios, kaip sunkiai koronavirusu serga vaikai, ar ši liga jiems pavojinga.
Į visus šiuos ir kitus klausimus apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos tiesioginės transliacijos metu atsakė Kauno klinikų Vaikų ligų klinikų vadovas profesorius Rimantas Kėvalas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Vaikų ligų klinikos docentė, vaikų ligų gydytoja, mokslininkė Lina Jankauskaitė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius ir Sveikatos apsaugos ministerijos Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Galkus.

Į GIMNAZIJĄ UŽSUKO „GEGUŽINĖ ANT RATŲ“

Trečiadienį (rugsėjo 22 d.) per trečią pamoką į svečius užsuko Šilalės kultūros centro vykdomas projektas „Gegužinė ant ratų“. Sulaukėme automobilio-scenos, kuriame liaudies muziką grojo muzikantai, o šokius smagiai trypė tautiškais rūbais pasirėdę šokėjai. Kad nebūtų šalta ir vaikai, mokytojai, darbuotojai turėtų galimybę pasimokyti liaudies šokių, projekto organizatoriai kvietė šokti „Kiaulę grikiuos“,„ Grečenikę“, „Gransferą“ bei kitus šokius.
Dėkojame Šilalės kultūros centrui už puikų ir nuotaikingą rytmetį.

Edukacinis užsiėmimas Kazimiero Jauniaus klėtelėje

Rugsėjo 9 dieną  1 a klasės mokiniai kartu su mokytoja Daiva Palekiene vyko į Kazimiero Jauniaus klėtelę – muziejų, kur vyko edukacinis užsiėmimas. Pirmokėliai turėjo galimybę prisiliesti prie senovės. 

Kviečiame naujus mokslo metus pradėti saugiai

Nors augantys susirgimų COVID-19 skaičiai ir toliau neramina, tačiau didėjantys vakcinuojamų asmenų skaičiai, bei įgyjamos naujos žinios apie viruso valdymą, leidžia planuoti mokyklų atvėrimą kontaktiniam ugdymui. Tai turi būti daroma saugiai, įvertinant visas rizikas ir kartu sukuriant galimybes moksleiviams grįžti į klases. Todėl būtinas visos mokyklos bendruomenės susitelkimas ir supratimas, jog  nesilaikydami karantino taisyklių, nesaugodami savęs nuo viruso, rizikuojame ne tik savo, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikata. 

Jubiliejinėje DofE programos ceremonijoje apdovanoti ir Šilalės raj. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos dalyviai

Rugpjūčio 23 ir 24 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Per dvi dienas 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Steve Gleisinger ir Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu, Chris Butler.

Projektinė veikla ,,Aktyvus menas”

Birželio 15 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinukams vyko integruota kūno kultūros ir dailės dalykų projektinė veikla ,,Aktyvus menas”. Neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė –Mikašauskienė ir dailės mokytoja Daiva Urniežienė sukvietė visus pradinių klasių mokinius į gimnazijos parką, kad prieš paskutinę mokslo metų popietę praleistų smagiai ir kūrybingai.

ARTĖJANT VASAROS SEZONUI – PRIMINIMAS APIE VAIKŲ IR PAAUGLIŲ DARBO REGLAMENTĄ

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad dažniausiai pasitaikantys pažeidimai jaunųjų darbuotojų darbe yra nelegalus darbas, darbo laiko reglamento nepaisymas, neišmokamas darbo užmokestis, netinkamos darbo sąlygos, piktnaudžiavimas jų darbo bei poilsio laiku.

DĖMESIO!

Būsimų Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 1 klasės pradinio ugdymo mokinių tėvų (globėjų) ir Pajūralio skyriaus mokinių ir ugdytinių tėvų (globėjų) dėmesiui, informuojame, kad prašymai į ugdymo įstaigą priimami tik šiuo el. p. gimnazijosrastine@gmail.com iki 2021 m. gegužės 31 d

ŽYGIS SVEIKATOS LABUI

Gegužės 12 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyriaus pradinukai išsiruošė į žygį, skirtą Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Tik atvykus prie gimnazijos mokinius pasveikino ir atkreipė dėmesį į fizinio aktyvumo stoką ir dėl to kylančias sveikatos problemas, visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė ir neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė-Mikašauskienė.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19