1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Etninės kultūros olimpiada

Sveikiname III g klasės mokinę Evą Upertaitę Šilalės rajono mokinių Etno kultūros olimpiadoje užėmusią 1 vietą!

Fizinio ugdymo pamokos Padievaičio piliakalnyje

Fizinio ugdymo pamokos lauke – tai puikus sportas, atsipalaidavimas nuo protinės veiklos.

Kalėdinė dvasia mūsų gimnazijoje

Gimnazijos I aukšto fojė pasipuošė adventiniais ir kalėdiniais vainikais ir puokštėmis.

DĖMESIO!

Pavėžėjimas į mokyklą
Ankstinamas mokinių pavėžėjimas į mokyklą iš Gūvainių ir Antupalio. Gūvainių sustojimo vietoje mokiniai bus paimami 7:09 val, o Antupalio 7:15 val. Vairuotojas D. Petrošius, autobusas VW Crafter, Valst. Nr. JHU 332

Tarptautinės vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE

Lapkričio 19 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos  mokiniai prisijungė prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos MATAU TAVE,  gimnazijos kiemelyje vaikai sušoko šokį „Dinamitas“ ,kurios tikslas skatinti vaikų draugystę ir tai išreikšti per šokį.

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJA PRISIJUNGĖ PRIE GLOBALAUS ŠVIETIMO SAVAITĖS

Lapkričio 15-21 d. DofE ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kvietė jungtis prie Globalaus švietimo savaitės. Tai jau 23-ią kartą organizuojama Globalaus švietimo savaitė – Global Education Week – siekia atkreipti dėmesį į atskirties mažinimą, jaunimo psichologinę sveikatą, sveikų ir naudingų įpročių formavimo svarbą.

Gimnazijos atstovės nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!

Šių metų lapkričio 11 d. keturi Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokiniai: Rugilė Norbutaitė (7a klasė), Lukrecija Rimkutė (7a klasė), Simas Navardauskas (7a klasė) ir Gabija Pamedidytė (6a klasė) dalyvavo 5-8 klasių mokiniams organizuotoje „accelerator_x junior“ inovacijų ir verslumo nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!. Stovykloje mokiniai sprendė socialines problemas, kūrė verslo idėjas ir ruošė pristatymus investuotojams.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ KŪRIKO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką gimnazijos Pajūralio skyriaus laisvai kūriko pareigybei užimti 2021-2022 metų kūrenimo sezonui.

Dėmesio! Nuo spalio 18 d. keičiasi pavėžėjimo grafikai!

Nuo spalio 18 dienos keičiasi pavėžėjimo grafikai. Reikėtų atkreipti dėmesį mokiniams, kurie važiuoja iš Žadeikių, Grimzdų, Bokštų, Drobūkščių pusės. Pridedamas maršrutų sąrašas.

Mūsų įstaiga yra tarp pirmaujančių pagal darbuotojų imunizaciją nuo Covid-19 viruso.

„Okredo“ platformoje skelbiami nuolat atnaujinami Statistikos departamento duomenys rodo, kad mūsų įstaigoje dirba 80-90% darbuotojų su imunitetu nuo Covid.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21