Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
DĖMESIO!

Pavėžėjimas į mokyklą
Ankstinamas mokinių pavėžėjimas į mokyklą iš Gūvainių ir Antupalio. Gūvainių sustojimo vietoje mokiniai bus paimami 7:09 val, o Antupalio 7:15 val. Vairuotojas D. Petrošius, autobusas VW Crafter, Valst. Nr. JHU 332

Tarptautinės vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE

Lapkričio 19 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos  mokiniai prisijungė prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos MATAU TAVE,  gimnazijos kiemelyje vaikai sušoko šokį „Dinamitas“ ,kurios tikslas skatinti vaikų draugystę ir tai išreikšti per šokį.

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJA PRISIJUNGĖ PRIE GLOBALAUS ŠVIETIMO SAVAITĖS

Lapkričio 15-21 d. DofE ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kvietė jungtis prie Globalaus švietimo savaitės. Tai jau 23-ią kartą organizuojama Globalaus švietimo savaitė – Global Education Week – siekia atkreipti dėmesį į atskirties mažinimą, jaunimo psichologinę sveikatą, sveikų ir naudingų įpročių formavimo svarbą.

Gimnazijos atstovės nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!

Šių metų lapkričio 11 d. keturi Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokiniai: Rugilė Norbutaitė (7a klasė), Lukrecija Rimkutė (7a klasė), Simas Navardauskas (7a klasė) ir Gabija Pamedidytė (6a klasė) dalyvavo 5-8 klasių mokiniams organizuotoje „accelerator_x junior“ inovacijų ir verslumo nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!. Stovykloje mokiniai sprendė socialines problemas, kūrė verslo idėjas ir ruošė pristatymus investuotojams.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ KŪRIKO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką gimnazijos Pajūralio skyriaus laisvai kūriko pareigybei užimti 2021-2022 metų kūrenimo sezonui.

Dėmesio! Nuo spalio 18 d. keičiasi pavėžėjimo grafikai!

Nuo spalio 18 dienos keičiasi pavėžėjimo grafikai. Reikėtų atkreipti dėmesį mokiniams, kurie važiuoja iš Žadeikių, Grimzdų, Bokštų, Drobūkščių pusės. Pridedamas maršrutų sąrašas.

Mūsų įstaiga yra tarp pirmaujančių pagal darbuotojų imunizaciją nuo Covid-19 viruso.

„Okredo“ platformoje skelbiami nuolat atnaujinami Statistikos departamento duomenys rodo, kad mūsų įstaigoje dirba 80-90% darbuotojų su imunitetu nuo Covid.

Europos kalbų diena

Nuo 2001 m. kiekvienais metais visoje Europos Sąjungoje rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena, skirta ES kalboms.

Informacija tėvams apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos

Kas žinotina tėvams apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos
Tėvams kyla daug klausimų apie vaikų nuo 12 metų skiepijimą: ar verta skiepyti, koks galimas šalutinis skiepo poveikis, ar vakcinos saugios, kaip sunkiai koronavirusu serga vaikai, ar ši liga jiems pavojinga.
Į visus šiuos ir kitus klausimus apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos tiesioginės transliacijos metu atsakė Kauno klinikų Vaikų ligų klinikų vadovas profesorius Rimantas Kėvalas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Vaikų ligų klinikos docentė, vaikų ligų gydytoja, mokslininkė Lina Jankauskaitė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kancleris Julius Lukošius ir Sveikatos apsaugos ministerijos Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus vyriausiasis specialistas Lukas Galkus.

Į GIMNAZIJĄ UŽSUKO „GEGUŽINĖ ANT RATŲ“

Trečiadienį (rugsėjo 22 d.) per trečią pamoką į svečius užsuko Šilalės kultūros centro vykdomas projektas „Gegužinė ant ratų“. Sulaukėme automobilio-scenos, kuriame liaudies muziką grojo muzikantai, o šokius smagiai trypė tautiškais rūbais pasirėdę šokėjai. Kad nebūtų šalta ir vaikai, mokytojai, darbuotojai turėtų galimybę pasimokyti liaudies šokių, projekto organizatoriai kvietė šokti „Kiaulę grikiuos“,„ Grečenikę“, „Gransferą“ bei kitus šokius.
Dėkojame Šilalės kultūros centrui už puikų ir nuotaikingą rytmetį.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21