1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gamtos mokykloje

Giedrą penktadienio rytą, 3a klasės mokinukai, lankėmės Varnių regioninio parko gamtos mokykloje. Prabėgome kliūčių ir basų kojų taką. Lankytojų centre susipažinome su Varnių miestelio lankytinomis vietomis, atpažinome paukštelius, klausėmės jų giesmelių, žaidėme.

KITOKIOS PILIETIŠKUMO PAMOKOS

Gegužės 8-10 dienomis mes, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Ig klasės mokiniai, dalyvavome pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursuose.

MEPA susitikimas Kretingoje

Projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ balandžio 28 d. vyko regioninis seminaras, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos jaunesnieji ambasadoriai Beata Vytytė IIbg klasės mokinė, Aistė Capaitė, IIIag klasės mokinė, Skaiva Navardauskaitė, IIag klasės mokinė ir Ąžuolas Šiaudvytis, IIbg klasės mokinys ir vyresnioji ambasadorė L. Ivanauskaitė-Bertašienė.

Kalbininko Andriaus Ašmanto žymuo vėl Kvėdarnoje

„Tik su žmogaus dvasiniu pajėgumu ir tikėjimu gali klestėti ir tobulėti pati kalba,“ – tokie kalbininko, publicisto, pedagogo Andriaus Ašmanto žodžiai išrašyti ant jo vardu pavadinto pereinamojo žymens, skirto 11-12 klasių komandai.

Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Balandžio 20-21 dienomis Marijampolėje vyko 29 Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos IIag klasės mokinė Gedmina Liutkutė, kurią olimpiadai paruošė dailės mokytoja metodininkė Daiva Urniežienė.

Pirmi Lietuvoje, teisinių žinių konkurse „Temidė“

Balandžio 27 d.  Anykščiuose vyko mokinių teisinių žinių konkurso "Temidė" III etapas, kuriame rungėsi devynių Lietuvos regionų geriausios komandos. Mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose, teko tirti  nusikaltimą, spręsti  protmūšio klausimus.

Dalyvavome projekte „Geometriniai skiautiniai“

Dalyvavome Vilniaus Maironio progimnazijos organizuotame respublikiniame 7-8 klasių integruotame technologijų ir matematikos projekte „Geometriniai skiautiniai“.

Sulaukęs 93-ojo pavasario amžinybėn iškeliavo Antanas Grigaliauskas

Sulaukęs 93-ojo pavasario amžinybėn iškeliavo Antanas Grigaliauskas, buvęs ilgametis Kvėdarnos vidurinės mokyklos (Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos) mokytojas.
Netekome rūpestingo, nuoširdaus bičiulio, kolegos, kaimyno, mylinčio tėvo, senelio ir aktyvaus bendruomenės nario. Jam visada rūpėjo bendruomenės, gimnazijos, parapijos, kultūrinis gyvenimas.

,,Knygos galia jauno žmogaus gyvenime"

Balandžio 24 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 6a klasės mokiniai su mokytoja Gražina Pameditiene vyko į Pajūralio biblioteką, kurioje surengta popietė ,,Knygos galia jauno žmogaus gyvenime".

Aš myliu savo kraštą

Balandžio 20 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Šilalės švietimo pagalbos tarnybos organizuotoje šventėje „Skaitymo iššūkiai. Aš myliu savo kraštą“, kuri vyko D. Poškos Baublių muziejuje, Bijotuose.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21