1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
DofE programos dalyviai pažintiniame žygyje Jūros ir Aitros upių pakrantėmis

Š.m. spalio 3 dieną VŠĮ Kraštomanija organizavo pažintinį žygį Jūros ir Aitros upių pakrantėmis su baltų kultūros tyrinėtoju prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi. Šiame žygyje puikią galimybę "pasimatuoti" žygio batus turėjo naujieji DofE programos dalyviai kartu su žygių vadove mokytoja A. Toleikienė bei sidabro ženkliuko siekiančios programos dalyvės.

VIEŠNAGĖ PAGRAMANČIO REGIONINIAME PARKE

Vasaros pabaigoje dalyvaudami vaikų vasaros poilsio stovykloje pradinių klasių mokiniai lankėsi Pagramančio regioniniame parke. Keliaudami pažintiniais takais, vaikai neliko abejingi gamtai – jie rinko ne vietoje žmonių paliktas šiukšles ir  taip sudalyvavo iššūkyje „Misija: švari vasara!“,

VILNIUJE ĮTEIKTI EDINBURGO HERCOGO APDOVANOJIMAI ŠILALĖS RAJ. KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOS DOFE DALYVIAMS

2020 m. rugsėjo 23 ir 24 d. Vilniuje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Per dvi dienas 261 jauni žmonės iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio apdovanojimais. Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley įteikė 2 aukso ženklelius, išskirtinai pagerbdamas ilgiausiai ir atkakliausiai programoje dalyvavusius DofE programos dalyvius Kariną Bishop ir Edvard Volodkevič.

Gimnazijos atstovė - viešojo kalbėjimo mokymuose jaunimui "Stories of changes" 2020

Rugsėjo 18-20 d. Trakų r. vyko Britų tarybos ir DofE Lietuva organizuoti viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui „Stories of Changes“. Juos dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIIag klasės mokinė, Dofe programos bendruomenės narė, Gustė Stanišauskaitė. Mokymai vyks dar  spalio 9-11d.  ir lapkričio 28-29 d.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ PAILGINTOS MOKYMOSI DIENOS GRUPĖS AUKLĖTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojo pareigybei užimti nuo 2020 m. spalio 13 d.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ MOKYTOJO PADĖJĖJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką mokytojo padėjėjo pareigybei užimti nuo 2020 m. spalio 13 d.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ CHEMIJOS MOKYTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką chemijos mokytojo pareigybei užimti nuo 2020 m. spalio 1 d.

TURININGA VASAROS ATOSTOGŲ PABAIGA

Nors mokslo metai neseniai prasidėjo, vos daugiau nei prieš dvi savaites  Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje baigėsi 6 dienas trukusi vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla „Keliauk, pažink, pramogauk“. Šiemet stovykloje dalyvavo daugiau nei 50 mokinių, suskirstytų į tris grupes.

Mokiniai gilino žinias

Rugsėjo 11 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje lankėsi ir paskaitas  apie žalingus įpročius bei prekybą žmonėmis skaitė lektorius Donatas Grigalis.

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinamame pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projekto
metu gimnazija aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.
Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21