Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Sveikiname

Sveikiname rudens kroso varžybų nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius:

KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJAI AŠTUONIASDEŠIMT

Jog Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje gyvena puiki bendruomenė, buvo galima įsitikinti atvykus  rugsėjo 18-19 d. į organizuotus renginius, skirtus paminėti mokyklos jubiliejų.  Penktadienį durys buvo atvertos plenero (organizavo V. Navickienė bei A. Tubutytė) dalyviams – sugužėjo būrys įvairaus amžiaus buvusių ir esamų mokinių bei mokytojų, kurie čiupo pieštuką, akvarelę, pastelę ar dar kokį dažą ir tapė, piešė, liejo ant drobės, šilko ar popieriaus lapo tai, kas jiems asocijavosi su tema ,,Mokykla mano akimis“. Penktadienį nutapytais darbais galėjo pasigrožėti į antrą šventės dieną atvykę svečiai.

KRAŠTOMANAI KELIAUJA: SVEIKAS, INDIJOS PILIAKALNI

Š.m. rugsėjo 22 dieną kraštomanai vyko į Baltų vienybės ugnies sąšauką. Tik šiemet  pasirinkome ne Medvėgalio, o Indijos piliakalnį. Laužai ant Žemaitijos piliakalnių degami vakare, tad iš Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos kiemo išvykome tik devyniolikta valandą.  Turėjome arbatos, didžiulį šakotį ir puikią nuotaiką. Kai atvažiavome – nebuvome pirmieji. Čia jau būriavosi mokiniai ir mokytojai, atvykę iš kitų Šilalės rajono mokyklų. Didžioji dalis – Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinių bei mokytojų.

AUŠROS TUBUTYTĖS DARBAI LIETUVOJE ORGANIZUOJAMOSE PARODOSE

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dar pavasarį nuskambėjo džiugi žinia, kad respublikinėje XXI Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje ketvirta vieta atiteko IIIag klasės mokinei Aušrai Tubutytei. Tai puikus pasiekimas – juk tik nuvykusiai teko konkuruoti su 8–12 klasių mokiniais, susirinkusiais iš daugiau nei 70 visų Lietuvos regionų mokyklų. Tema - „Lietuvos dvarų istorijos“: šiųmetės olimpiada buvo skirta 2015 m. plačiai visoje Lietuvoje pažymimai Mykolo Kleopo Oginskio 250-ųjų gimimo metinių sukakčiai, tad jaunieji dailininkai vaizdavo žinomas šalies dvarvietes, kūrė poetines vizijas apie praeities dvarų gyvenimą, jų šeimininkus, aplinką ir dvasią.

Dėmesio!

Sveikas, Gimnaziste! Esi kūrybingas, turi naujų idėjų, kurios pagyvintų Tavo mokyklos gyvenimą? Nenustygsti vietoje ieškodamas terpės, kurioje galėtum realizuoti save? Esi I-IV gimnazinės klasės mokinys? Jei taip, tai kviečiame Tave dalyvauti PREZIDENTO(-ės) rinkimuose! Užsuk į pavaduotojų kabinetą iki š.m. rugsėjo 30 dienos, užpildyk prašymą ir gal jau visai netrukus tapsi KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOS PRAZIDENTU(-E)!

„Jaunieji Šauliai“ – Tėvynės gynėjų žaidynių prizininkai

Rugsėjo 11 dieną Kaune vyko Tėvynės gynėjų žaidynės. Jose dalyvavo visų Lietuvos statutinių organizacijų  (kariuomenės, policijos, pasienio, priešgaisrinio gelbėjimo tarnybos, vadovybės apsaugos departamento, kalėjimų departamento, Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos) pareigūnai.Lietuvos Šaulių sąjungai atstovavo Kvėdarnos 1 – ojo būrio „Jaunieji šauliai“ - paplūdimio tinklininkai Vilius Grikšas, Rimantė Norkutė, Karolina Petkutė, Karolis Rimkus. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazistai ir šįkart į namus grįžo su medaliais.

Vasaros stovykla, mokiusi pažinti pasaulį ir save

Po ilgiausių vasaros dienų ir trumpiausių naktų - birželio 30ą - liepos 6-ą dienomis – startavo paskutinė Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių vasaros poilsio stovyklos pamaina ,,Kraštomanų ekspedicijos". Septynias dienas skirtingo amžiaus jauni žmonės: pradedant Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos penktokais, baigiant abiturientais, kartu su kraštomanų būrelio vadovėmis Ligita Budriuviene ir Ona Brazauskaite mėgavosi kaitria vasarvidžio saule, nepamesdami troškimo tirti savo gyvenamąją aplinką, jos praeitį. Per suplanuotas veiklas, mokiniai sužinojo apie gimtojo krašto (Kvėdarnos, jos apylinkių, Žemaitijos, Trakų bei Kernavės) istoriją, kultūrinį paveldą, išsamiau susipažino su  baltiškąja ir krikščioniškąja pasaulėžiūra, taip pat tvarkė muziejų, rinko informaciją apie įvairios paskirties objektus, buvo gidais, turėjo galimybę patys išbandyti senuosius amatus, pažinti senovės baltų gyvenimo būdą. Dabar tik džiūgauju, kad galėjau savaitę būti su labai skirtingais, gyvybingais, savitais žmonėmis. Bet apie viską nuo pradžių...

KELIAUK, PAŽINK, PRAMOGAUK...

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje nuo 2015 m. birželio 15 d. iki liepos 6 d. buvo įgyvendinama Šilalės rajono savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos programa ,,Keliauk, pažink, pramogauk“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19