1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Gimnazistės dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“

Jau 20-ąjį kartą Lietuvos moksleiviai kviečiami dalyvauti teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių  teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.

Sveikiname!

Nuoširdžiai sveikiname Viktorą Urbį, IVbg klasės mokinį, Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso respublikinio turo nugalėtoją.
 Dėkojame mokytojai Ligitai Budriuvienei už puikų šio mokinio paruošimą.

Sveikiname!

Nuoširdžiai sveikiname gimnazijos tinklininkes Gabrielę Jurgutytę, Linitą Toliušytę, Airidą Būdvytytę, Aureliją Buciūtę, Gabrielę Genionytę, Gitą Mauricaitę, Gabrielę Buciūtę, Rimantę Norkutę, Gabrielę Petkutę, Jurgitą Petkutę, Karoliną Petkutę 2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio finalinėse varžybose iškovojusias III vietą.
 Ačiū jų trenerėms Ilonai Česaitienei ir Gitanai Jurgutienei.

Mažais žingsneliais gerumo link...

Jau keletą metų iš eilės pavasario pradžia Lietuvoje daugeliui mokyklų bendruomenių asocijuojasi su ypatinga savaite – tai Veiksmo savaitė, mes ją pavadinome ,, Mažais žingsneliais gerumo link...". Kiekvienas suprantame ir norėtume, kad visiems gyventi būtų gera šalia vienas kito. O kol pasieksime norimą tikslą, visi privalome nelikti abejingi. Todėl ir mūsų gimnazijoje 2016 m. kovo 14-18 d. vyko įvairūs Veiksmo savaitės renginiai.

Sveikiname!

Sveikiname Guodą Pamedytytę ir Gabrielę Jukniūtę, 6 b klasės mokinius, užėmusias prizinę vietą  regioniniame mokinių konkurse „STEBĖK, PAŽINK, SUPRASK IR TAIKYK“. (Mokytoja K. Putejeva).

Sveikiname!

Faustą Budrių, 6a klasės mokinį, rašinių konkurse „Mano šeima“ užėmus I-ąją vietą (5-8 klasių
mokinių amžiaus grupėje). (Mokytoja D. Batavičienė)
Simoną Grabauskaitę, IIag klasės mokinę, piešinių konkurse „Mano šeima“ užėmus III –iąją vietą (9-12 klasių mokinių amžiaus grupėje). (Mokytoja V. Navickienė)
Daugiau informacijos http://silale.lt/go.php/lit/Piesiniu-konkursas-mano-seima

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą:
  Gabrielių Gedgaudą, 6a klasė
  Rasvydą Šlajų, IIbg klasė
  Kotryną Kerpytę, IIIbg klasė
  Vilių Grikšą, IVbg klasė
iškovojusią pirmąją vietą 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybose (5-12 klasių). (Mokytojas Arūnas Lauruška)

Šilalės rajono apylinkės teisme lankėsi gimnazistai

2016 m. kovo 2 d.  į Šilalės rajono apylinkės teismą buvo nuvykę Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos III-IV klasių moksleiviai, lankantys laisvai pasirenkamą dalyką „Teisė kiekvienam“. Kartu vyko dėstomo dalyko mokytoja Lina Ivanauskaitė-Bertašienė.

PAMINĖJOME LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMĄ DIENĄ

Kovo 10-ąją gimnazijoje organizavome projektinę dieną „Kovo 11-osios šventė“. Mokiniai vietoje pamokų dalyvavo įvairioje ugdomojoje veikloje. Per trečiąją pamoką visi 5-8, I-II g klasių mokiniai tikrino žinias „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse. Per ketvirtą – penktą pamokas mokiniai gamino simbolinius paukščius iš popieriaus, žiūrėjo istorinius filmus. Per šeštą pamoką visa gimnazijos bendruomenė, lydima jaunųjų šaulių išsiruošėme į miestelį. Padėjome puokštes prie Vytauto, Tremtinių paminklų, aplankėme bažnyčią, senelių namus. Senelių namų gyventojus ir darbuotojus,  seniūnijos, parduotuvių darbuotojus, sutiktus gyventojus, pradinės mokyklos mokinius, mokytojus  pasveikinome artėjančios valstybinės šventės proga, įteikdami po simbolinį paukštį.

Sveikiname!

Sveikiname 6a klasės mokinę Inetą Rizlerytę Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje rajone užėmusią II-ąją vietą. (Mokytojas A. Lauruška)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19