1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LIETUVIŲ KALBOS PROJEKTINĖ DIENA ,,PER ŽODĮ PAŽĮSTAMAS ŽMOGUS, KULTŪRA IR ISTORIJA“

Šiais metais Lietuvoje nuo vasario 16 iki kovo 11 dienos vyko Lietuvių kalbos dienos. Kiekviena mokykla rinkosi norimą datą, savo nuožiūra planavo įvairias veiklas. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija pasirinko kovo 10 dieną – Kovo 11- osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, išvakares.

PAŽINTIS SU UGNIAGESIO - GELBĖTOJO IR POLICIJOS PAREIGŪNO PROFESIJOMIS

Kovo 8 d. gimnazijoje vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesio –gelbėtojo ir policijos pareigūno profesijomis. Su ugniagesio- gelbėtojo profesija supažindino Šilalės PGT viršininkas Vaidotas Kėbla.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-ąją vietą. (mokytojas Rimantas Grikšas) Ačiū!

ETNOGRAFINIS ANSAMBLIS VARĖ ŽIEMĄ ŠILALĖJE

Vasario 25 d.  mokyklos folklorinis ansamblis dalyvavo Užgavėnių šventėje Šilalėje. Susirinkę varėme įkyrėjusią žiemą, užgavėjome, pasilinksminome. Valgėme blynus, vaišinomies Užgavėnių valgiais ir šventėme Lašininio su Kanapiniuveselikę.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą ir IIIag klasės mokinį Ovidijų Kutniauską Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape  laimėjus II –ąją vietą. M. Toliušį olimpiadai ruošė mokytojas Linas Racevičius, o O. Kutniauską – mokytoja Vitalija Navickienė. Ačiū mokiniams ir  mokytojams už puikius rezultatus!

KVIEČIAME RAŠYTI NACIONALINĮ DIKTANTĄ

Vasario 24 d. 10.00 val. rašysime Nacionalinį diktantą. Kviečiame bendruomenės narius ateiti ir pasitikrinti žinias į Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją. Diktantą rašysime  12 kabinete. Renkamės 9.45 val.

TĖVŲ INICIATYVA SURENGTOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Svarbiausiuose švietimo dokumentuose pabrėžiama, kad ugdant mokinį svarbu mokyklai glaudžiai bendradarbiauti su jo tėvais(globėjais). Šiais laikais kai visi labai užsiėmę, sunku tai padaryti. Mūsų gimnazijoje aktyviai veikiantis tėvų komitetas  patys parodė iniciatyvą ir nutarė suorganizuoti renginį.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14